Peja oburzony za mema ze swoim ślubnym zdjęciem. "Oczekujemy przeprosin!"

Peja poczuł się urażony memem znalezionym na profilu czwartego kanału publicznego radia. Żąda przeprosin.

Ślub Pei i jego partnerki Pauliny Stefańskiej przyciągnął do kościoła w Poznaniu równie wielu fanów rapera, co fotoreporterów. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci. Jedno przerobione zostało na dość złośliwego mema. Po trzech latach na Facebooku administrator profilu radiowej Czwórki ozdobił nim zapowiedź audycji i konkursu.

Pieniądze podobno szczęścia nie dają. Katarzyna Węsierska i Fryderyk Karzełek, autor książki "Pieniądze są sexy" udowodnią, że mogą je dać - napisano nad zdjęciem ze ślubu Pei.

Na fotografii Paulina zakłada obrączkę wybrankowi, a napis kpi: Tak, chcę twojego hajsu. Raper poczuł się urażony. Wrzucił zrzut ekranowy z profilu Czwórki (wpis już skasowano) i domaga się przeprosin.

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko, oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy - czytamy.

Peja wkurzony na radiową CzwórkęPeja wkurzony na radiową Czwórkę Screen z Facebook.com/PejaSlumsAttack/ Screen z Facebook.com/PejaSlumsAttack/

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Materiały partnerów

celebrity look

Więcej o: