"Charlie ugryzł mnie w palec!" 8 lat temu to wideo podbiło sieć. Jak bracia wyglądają teraz? "To trochę dziwne, że..."

Osiem lat temu Internet zwariował na punkcie małego chłopca, który gryzł w palec swojego starszego brata. Jesteście ciekawi, jak teraz wyglądają i co myślą o swoim słynnym występie młode gwiazdy internetu?

To jeden z najczęściej oglądanych klipów w historii serwisu Youtube. Cierpienia Harry'ego, którego młodszy brat (Charlie) ugryzł w palec, nagrał ojciec chłopców. Film obejrzało później ponad 800 milionów internautów. Podejrzewamy, że większość z Was zalicza się do tej grupy, ale, na wszelki wypadek, przypomnijmy, o co było całe zamieszanie.

 

Osiem lat po tym, kiedy chłopcy stali się nieoczekiwanymi gwiazdami internetu, reporter telewizji CBBC odwiedził braci w ich domu, gdzie doszło do odtworzenia kultowej sceny.

embed

Przy okazji chłopcy opowiedzieli o tym, że internetowym fenomenem stali się przez zupełny przypadek. Ojciec braci początkowo chciał przesłać nagranie swoim przyjaciołom pocztą elektroniczną, a gdy plik okazał się zbyt duży, zamieścił go w popularnym serwisie. Co wydarzyło się później, już wiemy.

Charlie ma dziś osiem lat i jest autorem chyba najbardziej mądrego i trafnego komentarza na temat niebywałej popularności, jaką zdobyło nagranie małego dziecka gryzącego palec swojego starszego brata.

Myślę, że jest to trochę dziwne, że ci wszyscy ludzie to obejrzeli - powiedział.
 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.