Internauci zachwyceni: Hermiona w końcu związała się z Harrym! Odpowiedź Watson wcale nas nie dziwi. I naprawdę - jest godna księżniczki

To byłaby para dekady. Dementi Emmy Watson zamknęło sprawę rzekomego związku z księciem Harrym.

O sekretnych randkach "Hermiony" i następcy brytyjskiego tronu pisały media w Australii. Fani wieszczyli , że Harry i Emma zepchną w niebyt najsłynniejszą parę showbiznesu, czyli Beyonce i Jay'a Z. Nic z tego. Przynajmniej chwilowo, bo młoda aktorka wszystkiemu zaprzeczyła. Zrobiła to w zgodzie ze swoją feministyczną naturą.

Świecie. Pamiętasz tę nasza rozmowę o nie dawaniu wiary we wszystko, co mówią media? A poza tym, poślubienie księcia nie jest konieczne, by zostać księżniczką - Watson napisała na Twitterze.

Wkleiła też link do fragmentu filmu Alfonso Cuaróna "Mała Księżniczka". Z ust jego bohaterki padają słowa: Jestem księżniczką. Wszystkie dziewczynki nimi są.

Twitter Emmy WatsonTwitter Emmy Watson Screen z Twitter.com Screen z Twitter.com

Magazyn "Woman's Day" przekonywał, że aktorka i książę potajemnie randkują. Mieli zbliżyć się po rozstaniu Watson z jej chłopakiem, Matthew Janney'em w grudniu 2014 roku. Po pierwszym spotkaniu w szerszym gronie mieli widywać się tylko w dwójkę. Choć tematu romansu już nie ma, zostały dowcipy.

Pomimo szczerych wysiłków JK Rowling, Hermiona w końcu związała się z Harrym.
Dziecko Harry'ego i Emmy będzie księciem półkrwi.

Czwarty w kolejce do tronu Harry, jest singlem od kwietnia ubiegłego roku. Jego związek z Cressidą Bonas trwał dwa lata. Wcześniejszy, z Chelsy Davy, trwał trzy razy dłużej.

Nie traćcie nadziei, pary (zwłaszcza na początku) cenią dyskrecję. Marina też długo zaprzeczała, że cokolwiek łączy ją ze Szczęsnym. My trzymamy kciuki, a w końcu wiara czyni cuda.

Książę Harry i Emma WatsonKsiążę Harry i Emma Watson PR Photos PR Photos

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.