W serialu "Lost" wyglądała tak. Teraz ma nową fryzurę i zupełnie inny styl ubierania się. Jest jeszcze coś

Krótsze włosy, grzywka, okulary, eleganckie spodnie. Ale zmiana stylu to nie wszystko. Evangeline Lilly została pisarką.

W 2005 roku urodę Lilly docenił "Maxim" i umieścił ją na 2. miejscu na liście najseksowniejszych kobiet na świecie (przegrała z Evą Longorią). 35-letnia aktorka, znana z "Lost" i z najnowszej ekranizacji "Hobbita", skupia się dziś na roli mamy i pisaniu pouczających historii dla najmłodszych.

Nie byłam do końca zadowolona z aktorskiej kariery. Szukałam zajęcia, które pozwoliłoby wykazać się kreatywnością. Opisane przeze mnie historie pokazują dzieciom, że życie nie składa się tylko z kotków i gumy do żucia. Myślę, że to rzadko spotykany przekaz - mówi Lilly.

<< TAK ZMIENIŁA SIĘ EVANGELINE >>

Evangeline Lilly na stałe mieszka na Hawajach ze swoim partnerem Normanem Kali (poznała go na planie "Lost"), z którym ma 3-letniego syna Kahekili. W najnowszym wywiadzie dla "Fashion Magazine" aktorka wyznała:

Kiedy słyszę słowa: "Kobieta powinna być bosa i w ciąży i siedzieć w kuchni", myślę: "Co za marzenie". Nie mam żadnych negatywnych skojarzeń z tym zdaniem.

Aktorka poruszyła też coraz częściej komentowany temat operacji plastycznych, którym poddają się gwiazdy.

Myślę, że kobiety w Hollywood, które nie stosują botoksu i nie robią operacji plastycznych, są czczone. Ja je czczę. Mam plan, żeby tez tego nigdy nie zrobić. Jestem zbyt próżna, by mieć operację plastyczną, bo nie podoba mi się, jak się po niej wygląda. A ja chcę wyglądać zawsze jak najlepiej.

A o swojej książce i życiu pisarki opowiedziała w programie "The View".

 

socha

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.