MTV Movie Awards 2014. Złote Popcorny dla Jareda Leto oraz Vina Diesela i Paula Walkera. Kto jeszcze dostał statuetkę?

Głosowała publiczność.

Widzowie MTV zdecydowali. Ich ulubieńcami w tym roku zostali...

W niedzielę odbyła się 23. gala wręczenia nagród MTV Movie Awards. W przeciwieństwie do Oscarów, Złote Popcorny przyznaje nie jury, ale publiczność, która przez kilka tygodni mogła głosować na swoich faworytów. Spośród dziesiątek nominowanych wybrali następująco:

Najlepszy film: Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia , Zniewolony. 12 Years a Slave, American Hustle, Hobbit: Pustkowie Smauga, Wilk z Wall Street.

Igrzyska śmierci: W pierścieniu ogniaIgrzyska śmierci: W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia

Najlepsza walka: Orlando Bloom i Evangeline Lilly vs. Orkowie , Jason Bateman vs. Melissa McCarthy, Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Sam Claflin vs. Małpy, Jonah Hill vs. James Franco i Seth Rogen, Cała obsada Anchorman 2: The Legend Continues.

Najlepszy aktor: Josh Hutcherson , Bradley Cooper, Chiwetel Ejiofor, Leonardo DiCaprio, Matthew McConaughey.

Josh HutchersonJosh Hutcherson REUTERS/LUCY NICHOLSON REUTERS/LUCY NICHOLSON

Najlepszy filmowy pocałunek: Emma Roberts, Jennifer Aniston i Will Poulter , Ashley Benson, James Franco i Vanessa Hudgens, Jennifer Lawrence i Amy Adams, Joseph Gordon-Levitt i Scarlett Johansson, Shailene Woodley i Miles Teller.

Dziękuję wam bardzo. Czuję, że mocno się na to napracowałem - żartował. - Czasami zdarza się, że aktorzy na planie zaczynają się ze sobą umawiać. Ja, Jenn i Emma byliśmy naprawdę szczęśliwi. Ale randkowanie z dwoma kobietami na raz bywa trudne, nie wiem, jak komukolwiek się to udaje. Ale jakoś sobie radzę, jest ciężko, to miłosny trójkąt. Poczekajcie, dostałem SMS. To od Jenn, świetnie! Przeczytam na głos: "Hej ćwoku, oglądam to w telewizji. Przestań mówić ludziom, że coś nas łączy. Zmusili mnie do tego pocałunku. Nie przyszłam dziś, bo bałam się, że znów będę musiała znaleźć się w pobliżu ciebie. Lepiej byłoby gdybyś został w Anglii. P.S. Wyglądasz, jak Tin Tin". Ale z niej żartownisia! W każdym razie, dziękuję wam, to świetna nagroda. Kocham Anglię!

Najlepszy występ bez koszulki: Zac Efron , Chris Hemsworth, Jennifer Aniston, Leonardo DiCaprio, Sam Claflin.

Najlepszy czarny charakter: Mila Kunis , Barkhad Abdi, Benedict Cumberbatch, Donald Sutherland, Michael Fassbender.

Najlepszy występ komediowy: Jonah Hill , Jason Sudeikis, Johnny Knoxville, Kevin Hart, Melissa McCarthy.

Najlepsza ekranowa metamorfoza: Jared Leto , Christian Bale, Elizabeth Banks, Matthew McConaughey, Orlando Bloom.

Dziękuję wam i tobie, Lupito - zwrócił się do wręczającej mu statuetkę Lupity Nyong'o. - Nagrodą samą w sobie jest odebranie jej z twoich rąk. Chciałbym podziękować wszystkim ludziom z całego świata, którzy głosowali na Rayon z "Witaj w klubie". Uhonorowaliście nie tylko mnie. Nie miałbym szans stać teraz na tej scenie, gdyby nie 30 Seconds to Mars. Dziękuję wam chłopaki, kocham was. Poczyniliśmy wielki progres w walce z AIDS, ale to jeszcze nie czas na świętowanie. Nie ma żadnego lekarstwa, epidemia nadal się szerzy, ale mam nadzieję, że kiedyś ta plaga się skończy, a świat będzie cieszyć się tym, że już nigdy nikt nie będzie musiał przez nią cierpieć. Nikt nie ucierpi z powodu nietolerancji, strachu i uprzedzeń, które są z nią związane. Kochajcie, kogo chcecie. Żyjcie, jak chcecie. Nigdy nie pozwólcie, by ktoś przeszkodził wam zmienić wasze marzenia w rzeczywistość.

Jared LetoJared Leto JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss JORDAN STRAUSS/INVISION/AP/Jordan Strauss

Najlepsza rola przełomowa: Will Poulter , Liam James, Margot Robbie, Michael B. Jordan, Miles Teller.

Najlepszy ekranowy duet: Vin Diesel i Paul Walker , Amy Adams i Christian Bale, Ice Cube i Kevin Hart, Jonah Hill i Leonardo DiCaprio, Matthew McConaughey i Jared Leto.

Najlepszy #WTF MOMENT: Leonardo DiCaprio , Cameron Diaz, Channing Tatum i Danny McBride, Johnny Knoxville i Jackson Nicoll, Steve Carell, Will Ferrell, Paul Rudd i David Koechner.

Najlepszy musicalowy moment: Backstreet Boys, Jay Baruchel, Seth Rogen i Craig Robinson , Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio, Melissa McCarthy, Will Poulter.

 

Najlepszy bohater: Henry Cavill , Channing Tatum, Chris Hemsworth, Martin Freeman, Robert Downey Jr.

Najlepsze przerażenie na ekranie: Brad Pitt , Ethan Hawke, Jessica Chastain, Rose Byrne, Vera Farmiga.

Najlepsza rola cameo (gwiazda gościnna): Rihanna , Amy Poehler i Tina Fey, Joan Rivers, Kanye West, Robert De Niro.

RihannaRihanna REUTERS/LUCY NICHOLSON REUTERS/LUCY NICHOLSON

Channing Tatum został uhonorowany Nagrodą Pioniera. To wyróżnienie zostało przyznane po raz trzeci. Tatum jest pierwszym mężczyzną, który je otrzymał.

Generation Award, najbardziej prestiżowe wyróżnienie tego wieczoru, trafiło do Marka Wahlberga .

Nagrodę dla Najlepszego bohatera otrzymała Shailene Woodley .

Więcej zdjęć ze sceny  TUTAJ .

Zobaczcie też gwiazdy na czerwonym dywanie ( MTV Movie Awards 2014. Rihanna pokazała nogi, Rita Ora dekolt, Jessica Alba brzuch. Najlepsze kreacje z czerwonego dywanu ).

aga

The Counselor

Johnny Knoxville & Jackson Nicoll

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.