Adoptowany syn Kidman PO RAZ PIERWSZY o relacjach z matką. Czy rzeczywiście jej nie cierpi i nie mówi do niej "mamo"?

Media spekulują na temat ich stosunków od lat!

"Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź" - Connor Cruise po raz pierwszy opowiedział o relacjach ze swoją matką, Nicole Kidman. Uciął tym samym krążące od lat plotki o ich kłótniach.

Przez 11 lat byli (RZEKOMO) idealnym małżeństwem i ulubieńcami Ameryki. Adoptowali dwoje dzieci - Connora i Isabellę. Kiedy w 2001 roku Tom Cruise i Nicole Kidman rozwiedli się, cały świat czekał na decyzję w sprawie tego, z kim zostaną dzieci. Kiedy okazało się, że oboje chcą zamieszkać z ojcem, w mediach zawrzało. Czyżby oznaczało to, że mają złe relacje z matką? - mówili jedni. Scjentolodzy przejęli kontrolę nad tą rodziną - takie opinie głosili drudzy. Do dziś Connor i Isabell nie chcieli tego komentować, a Kidman wyznała tylko, że "szanuje ich decyzję". Po 13 latach od rozstania rodziców, 19-letni Connor Cruise opowiedział w końcu o swoim stosunku do przybranej matki.

Kocham moją mamę. Nie obchodzi mnie, co mówią ludzie. Łączy nas silna więź - powiedział w rozmowie z "Woman's Day Australia".

KVS, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/KVS, PacificCoastNews.com

Connor, który jest DJ-em, dodał także:

Bardzo ją kocham. Rodzina jest dla mnie najważniejsza. Owszem, kocham moją muzykę, ale to rodzina zajmuje w moim życiu pierwsze miejsce.

Kiedy w 2006 roku Nicole poślubiła Keitha Urbana, mówiło się, że jej relacje z dziećmi jeszcze bardziej się pogorszyły. Connor i Isabella rzekomo nie nazywali jej nawet "mamą" tylko zwracali się do niej po imieniu. Podkreślano również, że od kiedy Kidman mieszka w Australii, dzieci mają z nią słaby kontakt.

Isabelle z nią rozmawia, Connor także, ale nie tak często, jak wtedy, gdy byli mali, a Tom i Nicole byli razem. Nicole jest daleko, rzadko odwiedza Los Angeles więc zwiększający się między nimi dystans jest rzeczą naturalną  - opowiadał znajomy aktorki w 2012 roku w rozmowie z "Us Weekly".

ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK/KEVORK DJANSEZIAN

Również Kidman rzadko udzielała wywiadów, w których opowiadała o relacjach z dziećmi. Zaznaczała zawsze tylko, że szanuje wszelkie ich wybory.

Zdecydowałam się nie rozmawiać publicznie na temat scjentologii - powiedziała Kidman w rozmowie z "Vanity Fair" w zeszłym roku. - Mam dwoje dzieci, które są scjentologami - Connora i Isabellę - i całkowicie szanuję ich przekonania.

Kidman i Urban mają dwie córki. Ich pierwsze wspólne dziecko - Sunday Rose, urodziła się w 2008 roku. W 2010 roku na świat przyszła druga córka pary, Faith Margaret, którą urodziła surogatka.

Nicole Kidman i Keith Urban z córkamiNicole Kidman i Keith Urban z córkami CALA/BROADIMAGE/EAST NEWS/CALA/Broadimage CALA/BROADIMAGE/EAST NEWS/CALA/Broadimage

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.