Steczkowska powinna się bać? Wanda Rabczewska: Zaczepiła Dodę, więc...

Szykuje się kolejna awantura?

"Znowu będzie płacz i lament" - ostrzega Justynę Steczkowską Wanda Rabczewska. Można to odebrać jako sugestię, że Doda w każdej chwili może wziąć na celownik Steczkowską. Czy to zapowiedź kolejnej awantury z udziałem Dody?

Doda powoli wyrabia sobie opinię osoby, z którą lepiej nie zadzierać. Ma nie tylko ostry język, ale też, jak twierdzi  Agnieszka Szulim , jest zdolna do rękoczynów. W rozmowie z Se.pl Wanda Rabczewska , mama Dody twierdzi, że sytuacje, w których piosenkarka pozwala sobie na więcej, są całkowicie uzasadnione.

Wszystkie sytuacje były wywoływane przez drugą osobę, nie przez Dodę. Doda była zawsze osobą, która się po jakimś czasie broniła. Nie od razu. Odczekiwała trochę, czekała, czy ktoś się zreflektuje, może przeprosi. A jeśli nie było tego, to przy pierwszej sposobności odpowiadała na taką czy inna zaczepkę. Ale nikt się nie zastanawiał, czy to przypadkiem nie jest reakcja na czyjąś wcześniejszą wpadkę - tłumaczyła w rozmowie z portalem.

Obiektywnie należy przyznać, że Wanda Rabczewska myli się. Bez względu na charakter awantury w Chorzowie, kiedy to Doda rzekomo pobiła Agnieszkę Szulim, nikt nie miał wątpliwości, że miała to być właśnie reakcja na sposób, w jaki Szulim "zaczepiała" rodzinę Dody w swoim programie "Na językach".

Niedawno piosenkarka, która zasiada w jednym z programów muzycznych w jury, też zaczepiła Dodę. I niech się nie zdziwi, jak Dodzie się kiedyś to przypomni i ona jej coś powie. Wtedy będzie znowu płacz i lament - kontynuowała Rabczewska.

Trzy miesiące temu Justyna Steczkowska , obecnie jurorka "Voice of Poland", wręczała na Różach Gali nagrodę Maryli Rodowicz. Nazwała ją wtedy jedyną i prawdziwą królową polskiej muzyki, czyniąc aluzję do hasła Dody, że królowa jest tylko jedna. Niedawno skomentowała też aferę z udziałem Dody i Szulim. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" stwierdziła:

Szkoda czasu na komentowanie spraw oczywistych. Nie toleruję przemocy i poniżania ludzi. Bez względu na to, czy ktoś jest znaną osobą, czy nie, powinien ponieść konsekwencje swoich zachowań.

Informację o wypowiedzi Wandy Rabczewskiej podlinkowała na Facebooku Karolina Korwin Piotrowska . Ona sama od jakiegoś czasu niczego tam nie komentuje, jednak internautom pozwala się swobodnie wypowiadać pod wpisami na swoim profilu. Uwagi internatów były tu jednoznaczne.

Karolina Korwin Piotrowska, DodaKarolina Korwin Piotrowska, Doda Screen z Facebook.com Screen z Facebook.com

Wanda Rabczewska i DodaWanda Rabczewska i Doda WBF WBF

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.