Znani komentują "aferę chorzowską". Piróg: Jakby Doda miała bić, to Aga inaczej by wyglądała. A Steczkowska i Józefowicz...

Zdania są podzielone.

"Jakby Doda miała bić, to Aga inaczej by wyglądała" - tymi słowy Michał Piróg skomentował "aferę chorzowską". Chociaż minęło od niej już prawie dwa tygodnie, gwiazdy wciąż żyją tą sprawą i komentują ją. Co jeszcze powiedziały?

Wciąż nie wiemy na pewno, co się zdarzyło w toalecie podczas gali "Niegrzeczni". Agnieszka Szulim twierdzi, że Doda ją napadła i pobiła, wokalistka zaprzecza. Jej rzecznik prasowy, Piotr Wróbel, zwraca dodatkowo uwagę na to, że sprawa nie znalazła jeszcze swojego finału w sądzie.

Jak można ignorować jasne oświadczenia policji, tłumaczenie drugiej strony czy logiczne myślenie i jeszcze przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rozprawy krzyczeć z okładek: Kto kogo naprawdę pobił? Powstała cała seria artykułów z bzdurnymi kłamstwami i pomówieniami, które mają pomóc oczernić Dodę i jej otoczenie. Nie rozumiem, jak celebryci mogą nawoływać do bojkotów i potępienia, skoro nie byli na miejscu zdarzenia? Drodzy państwo, z ocenami poczekajmy na wyroki sądów - powiedział dla magazynu "Show".

DodaDoda Instagram.com Instagram.com

Wokalistki broni również Janusz Józefowicz . Jego wypowiedź czytamy w tym samym magazynie.

Media bardzo szybko orzekły o jej winie. To percepcja rynsztokowa. I niestety znak naszych czasów. Od Dody zależy teraz, co z tym zrobi. Owszem, jest osobą, która reaguje emocjonalnie. Ale w pobicie nie wierzę. Z tego co wiem, nie ma w tej sprawie dowodów.

Również Michał Piróg wątpi w wierność relacji Agnieszki Szulim .

Moim zdaniem tam się nic nie stało. Jakby Doda miała bić, to by Aga inaczej wyglądała. Sytuacja jest wyolbrzymiona - powiedział z rozbrajającą szczerością w cytowanym tabloidzie.

Jedyną z gwiazd, które ostatnio miały w tej sprawie odmienne zdanie, była Justyna Steczkowska. Wypowiedziała je w rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy".

Szkoda czasu na komentowanie spraw oczywistych. Nie toleruję przemocy i poniżania ludzi. Bez względu na to, czy ktoś jest znaną osobą, czy nie, powinien ponieść konsekwencje swoich zachowań.

Justyna SteczkowskaJustyna Steczkowska Kapif Kapif

Agnieszka Szulim zapowiedziała, że skieruje sprawę do sądu i że do tego czasu już nie będzie komentowała tamtych wydarzeń (zobacz: Co naprawdę wydarzyło się w toalecie? Szulim w "DD TVN": Zostałam złapana za głowę i przewrócona na podłogę. Bałam się ).

Agnieszka Szulim, Doda.Agnieszka Szulim, Doda. Reporter/eLStudio Reporter/eLStudio

Zobacz wideo

alex

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.