Wojciech i Olga Fibakowie rozwiedli się!

Wojciech i Olga Fibakowie wreszcie rozwiedli się - poinformował portal Se.pl.

Nie było łatwo. Wojciech Fibak unikał stawiania się w wyznaczonym terminie na rozprawach.

W końcu jednak udało się. Na czwartej sprawie Wojciech się zjawił i Olga dopięła swego. Fibakowie nie są już małżeństwem - czytamy na stronie portalu.

Małżeństwo Fibaków trwało 12 lat. Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się w czerwcu ubiegłego roku. Nie są do końca jasne powody rozwodu. Niektóre źródła twierdzą, że Wojciech Fibak zdradzał żonę (zobacz: Żona Fibaka przyłapała go na zdradzie? Podobno powstała nawet sekstaśma). Z informacji podanych przez Se.pl wynika, że rozwód był czystą formalnością, ponieważ wszystko zostało ustalone odpowiednio wcześniej.

Byli małżonkowie mieli wszystko ustalone niemal od roku. Nie orzekano o winie. Kwestie majątkowe też nie były przedmiotem sporu. Para miała podpisaną rozdzielność majątkową. Alimenty na córkę Ninę (7 l.) zostały ustalone na 10 tys. zł miesięcznie. Dziewczynka zostaje z matką, ale może często widywać się z tatusiem.

Na początku czerwca ubiegłego roku Wojciech Fibak stał się bohaterem głośnej afery. Tygodnik "Wprost" opublikował materiał z którego wynikało, że Wojciech Fibak mógł pomagać młodym dziewczynom w poznawaniu "miłych panów" (zobacz: Wprost: Towarzystwo drży w obawie, że znalazło się na "liście Fibaka". Co dalej z seksaferą? ).

Wojciech Fibak z żoną i córkąWojciech Fibak z żoną i córką Kapif Kapif

Zobacz wideo

alex

Więcej o: