Roma Gąsiorowska jest w ciąży! To już 5. miesiąc

Aktorka po raz drugi zostanie mamą.

Rodzina Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego znowu się powiększy!

Gwiazda nowego serialu stacji TVN "Sama słodycz" jest w piątym miesiącu ciąży - informuje "Fakt". To drugie dziecko aktorskiej pary, Romy Gąsiorowskiej i Michała Żurawskiego . Dwa lata temu powitali na świecie synka, Klemensa. Małżeństwo nie udziela wywiadów o życiu prywatnym, dlatego zarówno pierwszą, jak i obecną ciążę udało długo utrzymać w tajemnicy.

To ich prywatna sprawa - tłumaczyła postawę aktorów agentka w rozmowie z "Twoim Imperium".

Roma GąsiorowskaRoma Gąsiorowska WBF WBF

Gąsiorowska i Żurawski wzięli ślub 10 kwietnia 2010 roku. Zaplanowali powiększenie rodziny, dzięki czemu mogli przygotować się do pełnienia roli rodziców.

Znałam osoby, które mają dzieci i wiedziałam, z czym to się wiąże. Jestem osobą, która jest bardzo skora do poświęceń i bardzo dużo mam cierpliwości i dużo znoszę. W ogóle nie mam problemu, że to jest absorbujące, człowiek nie wysypia się w nocy i co rusz musi wstawać do karmienia Dla mnie to tylko wielka radość, bo bardzo kocham mojego syna. Teraz już nic nie będzie jak kiedyś - stwierdziła w rozmowie z "Faktem".

Roma Gąsiorowska i Michał ŻurawskiRoma Gąsiorowska i Michał Żurawski WBF WBF

Nie powinniśmy się spodziewać, że zobaczymy Gąsiorowską na okładce kolorowego magazynu. 33-letnia gwiazda jest przeciwna sesjom zdjęciowym z partnerem i dziećmi, w których coraz częściej decydują się brać gwiazdy. Jak twierdzi, takie rzeczy ją krępują.

Nie wyobrażam sobie siebie w czymś takim - powiedziała "Faktowi". - Dostawałam takie propozycje by z mężem zrobić sobie zdjęcia i pojechać na wycieczkę. To nie dla mnie. Peszy mnie to i mam z tym problem. Trzeba mieć do tego dystans.

Roma GąsiorowskaRoma Gąsiorowska WBF WBF

Zobacz wideo

psz

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.