Mama Adamczyka zaakceptowała Weronikę Rosati: Podoba jej się to, że jest skromna

Mama aktora podobno nie wiedziała o tym, że spotyka się z Weroniką Rosati.

Piotr Adamczyk jest blisko związany ze swoją matką. Dotychczas cenił jej akceptację i mówił o swoim szczęściu u boku kolejnych partnerek. Tym razem jednak podobno nie chciał zapeszać i nie poinformował swojej mamy o tym, że spotyka się z Weroniką Rosati . Adamczyk nie chciał rzekomo zapeszać:

Piotrek uczy się na błędach. Przecież już kilka razy mówił o swoim wielkim szczęściu, a trwało ono bardzo krótko. Nie chciał, by mama znów się denerwowała i przeżywała mocno wszystko, co się dzieje w jego życiu - zdradził przyjaciel aktora w "Świat i ludzie".

Rodzicielka dowiedziała się więc o nowym romansie syna ponoć dopiero z mediów, kiedy miał miejsce samochodowy wypadek Adamczyka.

Ponieważ wszystko działo się w nocy, Piotrek nie chciał jej denerwować i nie dzwonił. A rano zadzwoniła do niej kuzynka z pytaniem, czy Piotr dobrze się czuje. W taki sposób jego mama poznała prawdę o wypadku aktora - dodał jego znajomy w tym samy wywiadzie.

Piotr Adamczyk, mama.Piotr Adamczyk, mama. Kapif Kapif

Adamczyk chyba jednak niepotrzebnie się martwił, bo Weronika Rosati podobno bardzo przypadła do gustu jego mamie:

Podoba jej się to, że wybranka syna jest skromna. Gra w USA, ale nie chwali się tym. Spokojnie robi swoje, a do tego jest piękną kobietą z bardzo dobrego domu - dodaje informator.

Weronika RosatiWeronika Rosati WBF WBF

Wygląda na to, że Rosati zdobyła serce nie tylko Adamczyka, ale i jego matki. Rodzicielka aktora podobno liczyła na to, że jej syn się wreszcie ustatkuje. Przypomnijmy, że mama Weroniki, Teresa Rosati oświadczyła wszem i wobec na Facebooku, że lubi nowego partnera swojej córki (zobacz: Teresa Rosati na Facebooku: Piotr Adamczyk, zapewniam, że bardzo Cię lubię).

Zobacz wideo

Vic

Więcej o: