Weronika Rosati jest w CIĄŻY. Pamiętacie, z kim była przed Śmigielskim? Adamczyk, Max Kolonko i ON: Byłem jej najmłodszym facetem

Weronika Rosati w końcu znalazła szczęście w miłości. W dodatku właśnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Jego ojcem jest Robert Śmigielski, przystojny lekarz, z którym aktorka spotyka się od 2016 roku. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie wszystkich znanych byłych Rosati.
Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko Weronika Rosati i Mariusz Max Kolonko Kapif

Mariusz Max Kolonko

Pierwszym mężczyzną, który związał się z Weroniką Rosati trwale i w świetle jupiterów był Mariusz Max Kolonko. Zaczęli się spotykać w 2004 roku. Ich romans od razu skupił sobie uwagę mediów. Para tak promieniowała szczęściem, że nie uciekała przed ciekawskimi spojrzeniami i pytaniami.

Weronika świetnie tańczy. To w związkach ważne. Poczucie rytmu, bo rytm i muzyka są w każdym. Myślę, że w życiu tak naprawdę jesteśmy nutami. Ja czasy zabaw i szaleństw na parkietach mam już za sobą. Więc czasem, jak pomylę kroki, łapię Weronikę wpół, podnoszę jak piórko i znów się wszystko wyrównuje - mówił o swojej byłej partnerce Kolonko.

Max jest całą arią (poważnieje). Myślę, że najbardziej przypomina mi ten fragment muzyczny z filmu Doktor Żywago. Bo jest w nim namiętność połączona z romantyzmem - wtórowała mu Rosati.

Mariusz Max Kolonko, Weronika RosatiKapif

W tym samym wywiadzie Kolonko wyznał, że "nie znalazł dotąd jednej rzeczy, która by ich dzieliła". Wykazał się dziennikarską czujnością, mówiąc "dotąd". W 2006 roku bowiem jakieś różnice musiały się znaleźć. W kwietniu media podały, że 22-letnia aktorka rozstała się z 41-letnim dziennikarzem.

Mariusz Max Kolonko, Weronika RosatiGala

Mariusz Max Kolonko, Weronika RosatiKapif

Tede Tede Kapif

Tede

Kolejnym mężczyzną w życiu Weroniki Rosati był raper Tede. Ich relacja zaledwie kilka miesięcy. Od października 2006 roku plotkarskie media informowały, że artysta regularnie odbiera aktorkę z lotniska, razem widywani są na mieście. Związek jednak nie przetrwał długo. Tede zerwał z Rosati.

Kulturalnie podziękowałem Weronice za współpracę - powiedział w wywiadzie z gazetą "Fakt". -Podzieliły nas różnice w podejściu do życia.

tede,gadżety gwiazdKapif

Tede jest o 8 lat starszy od Rosati.

Wiem na pewno, że byłem jej najmłodszym facetem. Nigdy jednak nie spytałem, dlaczego jej wybrankami są dużo starsi panowie. Po prostu bałem się tego, co mi odpowie, na wszelki wypadek wolałem więc nie zgłębiać tego tematu.

Po rozstaniu z aktorką powstał cytowany często utwór "Mamma mia", który wprost odwołuje się do ich zażyłości.

Gdybym zaliczył wpadkę robiąc wtedy Rosatkę.
To przemyśl jakie moje dziecko miałoby matkę.

Jak sam Tede jednak mówi, nie rozumie szumu, jaki wywołał ten kawałek. Jego zdaniem znacznie bardziej pikantny jest tekst do utworu "Suchy konar".

Pomijam to, że na drugim dysku jest kawałek "Suchy konar", gdzie naprawdę jest pojechane. Tam jest pojechane. A stwierdzenie, że "dobrze, że nie miałem wpadki z Rosatką, bo pomyśl, jaką moje dziecko miałoby matkę", jak robiłem Rosatkę... No stary! Ja nie rozumiem, gdzie tu jest chamstwo! No, to się umówmy: Czy uważamy, że zainteresowana to jest wzór cnót matki Polki, czy nie jest? No bo moim zdaniem nie jest. No stary, nie jest! - mówił w wywiadzie dla cmg.pl.

Weronika RosatiKapif

Cóż bezpośredniości nie można mu odmówić z pewnością. Oto pierwsza zwrotka i refren:

Ty, ustawiłaś się z chłopakiem,tak ?
on nie jest dziadkiem, to stary dziad
ty masz dwadzieścia lat, on z siedemdziesiąt
fakt, czasem zazdroszczę takim kolesiom
ty, powiedz mi, co ty robisz z nim
on ledwo chodzi, jak idziecie na film
przecież on ledwo jedzie swoją s-class
czy tej kobiecie nie chodzi o hajs ?
no co ty tede, to musi być miłość
jak Andrzej sześćdziesiąt siedem z Weroniką
takich ludzi świat, ja go nie ogarniam
pomyśl, co się musi dziać w sypialniach
na światłach zwalniam, staję na czerwonym
obok dziadka w x5 plus dwa lachony
i tak patrzę się, i przez myśl mi przeszło
to chyba musi być kurestwo

[refren]
Su... Suchy konar ssiesz
za miliony monet
sprzedałaś się (dziwko)[x2]

Tede, mat.prasoweTede, mat.prasowe

Później przy okazji wizyt w różnych programach raper opowiadał o nawykach i dziwnych zachowaniach Rosati. W trakcie wizyty w programie "Żądło" w TVN Style mówił, że aktorka przebierała się parę razy dziennie i przed snem robiła kompletny makijaż.

Andrzej Żuławski

Być może teksty Tedego były tak "emocjonalne", ponieważ zaraz po ich rozstaniu media zaczęły podawać informacje o rzekomym związku Rosati z Andrzejem Żuławskim. Do dziś nie wiadomo, czy to był romans czy fascynacja zawodowa. Żuławski, w wywiadzie dla "Przekroju", zapytany o relacje z aktorką, tak to ujął:

Nie byłoby aż tak wiele goryczy i żalu, gdyby odpowiedź nie brzmiała: tak, kochałem ją . Czy to uczucie minęło? Nie, nie minęło. I wiesz, jakie byłoby najlepsze zakończenie tej bajki? I żyli długo i szczęśliwie.

01.12.2008 LODZ , PL. DABROWSKIEGO , TEATR WIELKI , XVI INTERNATIONAL FILM FESTIVAL OF THE ART OF CINEMATOGRAPHY - PLUS CAMERIMAGE - MIEDZYNARODOWY FESTIWAL SZTUKI AUTOROW ZDJEC FILMOWYCH , KONFERENCJA PRASOWA . Fot. Sergiusz Peczek / AG

Szczęśliwie jednak nie było. Jeszcze więcej szumu niż plotki o ich rzekomym romansie wywołała książka wydana przez reżysera "Nocnik". Główna bohaterka, Esterka, nie została tam przedstawiona w korzystnym świetle.

Wczoraj wierząca Esterka w zbożnej, państwowej telewizji. Taka mała, malutka, za malutka na brzeżku kanapy, w peruce ? a jakże, bez peruki się nie ruszy, peruka ją powiększa, upiększa, jak i upiększa ją nachalno-kur.....-egipski makijaż ? w której wygląda staro, brzydko, wulgarnie, upodobniona do setek dup upodabniających się do setek śpiewających tandetę tandeciarek ? grzesznie, ladaco, wyuzdanie, pospolicie ? w audycji absurdalnej, z udziałem przemądrzałych, telewizyjnie podstarzałych dzieci- cytuje fragment publikacji TVN24.pl.

Jej matka - znana projektantka i ojciec - polityk, wywoływały skojarzenia, jakoby książka portretowała Weronikę Rosati. Sama zainteresowana unikała rozwijania tematu w mediach. Za najlepszy komentarz można chyba jednak uznać, że wytoczyła Żuławskiemu i wydawcy jego książki proces. Przed sądem żądała 200 tys. zł zadośćuczynienia, przeprosin w mediach za naruszenie jej dóbr osobistych - głównie prawa do prywatności i godności jako kobiety - oraz zaprzestania dalszego naruszania jej dóbr, podał w 2010 roku TVN24.pl.

mat.prasowe

Ostatecznie książkę wyrokiem sądu zablokowano i w 2010 roku zniknęła z półek.

Thomas Jane Thomas Jane AP/Dan Steinberg

Plotki nie milkły

Aktorka zresztą nie raz pokazywała się na imprezach z tajemniczymi przystojniakami, nic więc dziwnego, że plotki nie milkły. W zeszłym roku mówiono, że spotykała się z aktorem, 43-letnim Thomasem Jane. W Polsce jest on znany m.in. z takich produkcji, jak "Podejrzany", "Grzeszna miłość" czy "The Punisher". Na początku roku aktor wrzucił nawet zdjęcie z Rosati na jeden z portali społecznościowych, z podpisem: "Śliczna Weronika Rosati".

Weronika Rosati, Thomas JaneScreen z Whosay.com

Czy zażyłość, jaka ich wtedy łączyła, przerodziła się w głębsze uczucie? Weronika milczy.

Ostatnio wiele się nauczyła i przestała komentować swoje życie prywatne - mówiła nam wówczas osoba z otoczenia aktorki.

Weronika Rosatifot. WBF

Innym razem pokazała się z Jonathanem Tybelem, także aktorem. Może pochwalić się również rolami w dwóch głośnych sztukach teatralnych: "Trzy Siostry" i Anioły w Ameryce" w reżyserii laureata Oscara, Milton'a Justice'a.

Weronika Rosatifot. WBF

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk Weronika Rosati i Piotr Adamczyk East News

Piotr Adamczyk

Weronika Rosati w 2013 r. związała się z aktorem, Piotrem Adamczykiem. Informacja o ich romansie potwierdziła się, gdy doszło do wypadku samochodowego z udziałem pary. W 2014 r. aktorzy zaręczyli się. Ostatecznie rozstali się w 2015 r. Powodem miała być odległość dzieląca parę (Rosati mieszkała w USA, a Adamczyk w Polsce).

PHOTO PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS   LIPNO  18.05.2014  FESTIWAL TWORCZOSCI FILMOWEJ POLA I INNI POSWIECONY POLI NEGRI. GWIAZDA FESTIWALU BYL TOMASZ ADAMCZYK, KTORY ODEBRAL STATUETKE POLITKE  N/Z WERONIKA ROSATI I TOMASZ ADAMCZYK  WSZYSTKIE ZDJECIA NA AGENCJA.SE.COM.PL
EAST NEWS/PAWEL SKRABA / SE / EAST NEWS

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na meczu Polska-Szkocja.
ONS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.