Kulczyk i Przetakiewicz nie są już parą? Od roku nie pokazali się razem

Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz nie są już parą. Informacje o rozstaniu podało "Twoje Imperium".

O kryzysie w związku Jana Kulczyka i Joanny Przetakiewicz mówiono już rok temu, kiedy biznesmen pojawił się publicznie z tajemniczą brunetką. Jednak plotki o rozstaniu pary szybko zostały zdementowane przez samą Przetakiewicz:

To bzdura!

Jak donosi "Twoje Imperium" informacje sprzed roku są jednak prawdą.

Joanna Przetakiewicz i Jan KulczykJoanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk KAPIF KAPIF

Ponoć właścicielka domu mody La Mania i jeden z najbogatszych Polaków od roku nie są już parą. Pogłoski o rzekomym rozstaniu pary podsyca fakt, że Przetakiewicz od miesięcy nie pokazała się nigdzie wspólnie z ukochanym. Kulczyk 8 września sam pojawił się na gali zamknięcia międzynarodowego festiwalu filmu i muzyki Transatlantyk 2013, natomiast dzień wcześniej Przetakiewicz pojawiła się na balu Fundacji TVN także sama.

Biznesmen nie pojawił się na najnowszym pokazie La Manii, a kiedyś to byłoby nie do pomyślenia. Co więcej, partnerka zawsze po pokazie publicznie dziękowała mu za wsparcie. Tym razem o Kulczyku nie wspomniała ani słowem. Według ustaleń tabloidu, ostatnie wspólne zdjęcia pary pochodzą ze ślubu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha , który odbył się równo rok temu - 23 września.

Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk.Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk. KAPiF KAPiF

Na blogu projektantki również nie znajdziemy już wspólnych zdjęć z Kulczykiem. Jedna z plotek głosi, że biznesmen obdarzył uczuciem swoją sekretarkę.

Rozstanie jednak spowodowane było czymś innym.

U podłoża rozstania, którego jednak nie udało nam się potwierdzić, leży też ponoć konflikt na tle różnicy w apetytach finansowych potomków obu stron. Jan Kulczyk ma syna i zamężną córkę, zaś Joanna Przetakiewicz trzech synów - czytamy dalej w tabloidzie.

Czy w przypadku tego rozstania również sprawdzało się stwierdzenie: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze?

Kris

Więcej o: