Ela Zapendowska w Must Be The Music: Myślę sobie, że jesteście zespołem, który nie powinien znaleźć się w finale!

Co wydarzyło się w czwartym, ostatnim półfinale "Must be the music"?

Program "Must be the music" rozpoczął występ zespołu Roy, który całymi garściami czerpie z folkloru. Kora wydawała się być zachwycona, z entuzjazmem powiedziała:

Bardzo was lubię, jesteście ślicznie ubrani. Uwielbiam was, wszystko było super-truper.

Jednak Łozo i Ela Zapendowska poddali wątpliwości to, czy jest to wystarczające wykonanie na finał. Mimo wszystko byli na tak. Tylko Adam Sztaba zagłosował na "Nie".

Screen z Facebook.com

Po rockowym występie zespołu Pawkin Ela Zapendowska była zaskakująco ostra!

Myślę sobie, ze jesteście zespołem, który nie powinien wejść do finału.

Wtórował jej Łozo i Adam Sztaba, którzy stwierdzili, ze Pawkin nie wnosi do muzyki nic nowego. Tylko Kora wierzyła w chłopaków i wcisnęła "Tak".

Screen z Facebook.com

Na scenie "Must Be The Music" pojawił się również zespół Naaman, którego nazwa jest niemal identyczna jak nazwa zespołu Kory Jackowskiej. Ela Zapendowska zażartowała:

Strasznie was dużo jest, nie zarobicie na chleb, ale życzę Wam żebyście zarobili.

Maciej Rock zapytał Korę, czy uda im się zarobić.

Uda się bo mają bardzo fajną nazwę - skomentowała Kora.

Screen z Facebook.com

Zespół "One" z Warszawy również został doceniony przez jury. Wszyscy byli na "Tak"! Kora kolejny raz w programie była zachwycona!

Zbudowaliście most pokoleniowy, ja to kocham. To się dzieje na świecie, nie tak często u nas. Jestem zachwycona tym, co zrobiliście. Po prostu fantastycznie! - skomentowała.

KAPiF

Zespół Fairy TaleShow sam o sobie mówi "dziady w garniturach". Zagrali piosenkę zespołu Kult "Do Ani" i tym zdobyli zarówno publiczność jak i jurorów. Łozo stwierdził, że są jego zdecydowanymi faworytami tego odcinka, a Adam Sztaba dodał:

5. maja o 21.09 narodził się finalista "Must be the music".

Screen z Facebook.com

Jako ostatni wystąpił Ego Trip. Jako ciekawostkę podamy, że perkusista zespołu ma tylko 12 lat! Po ich występie Łozo zmienił zdanie i stwierdził, że to jednak oni są jego faworytami.

Do finału dostał się zespół Ego Trip oraz Czarno to Widzę. Widzowie nie do końca zgodzili się z jury. Już za tydzień poznamy zwycięzcę kolejnej edycji polsatowskiego show. A kto Wam najbardziej się podobał?

gos

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.