Adam Gessler ma prawie 30 MILIONÓW długu!

Znany restaurator znów wywinął się od zapłacenia gigantycznego długu.

Adam Gessler, restaurator, autor programów telewizyjnych i brat Piotra Gesslera, byłego męża Magdy Gessler, po raz kolejny uniknął konfrontacji z wierzycielami. Wczoraj miała odbyć się licytacja dwóch warszawskich mieszkań Gesslera, do której jednak nie doszło.  Dwa dni wcześniej restaurator przekazał swoje udziały bratu Piotrowi, który, notabene, też jest ścigany przez wierzycieli.

Udział Adama Gesslera w nieruchomości nie istnieje. Wszystkie udziały w lokalach, jak również grunt są wyłączną własnością Piotra Gesslera - cytuje pełnomocniczkę jego brata warszawska Gazeta.pl .

adam gessleradam gessler Agencja Wyborcza.pl

Wierzyciele nie kryli swojego rozgoryczenia. Nic dziwnego, Adam Gessler jest winny Warszawie, skarbowi państwa, dwóm bankom, firmom i osobom prywatnym ok. 30 milionów!

Nie mogę w to uwierzyć, to kpina z wymiaru sprawiedliwości - powiedziała warszawskiej Gazecie.pl jedna z wierzycielek Gesslera.

Adam Gessler jest autorem wielu programów dla TVP, prowadzi Hotel Francuski w Krakowie, kilka dobrze prosperujących restauracji w Warszawie, m.in. U Kucharzy i U Kucharek, bistro Przekąski Zakąski czy kawiarnię Kręcimy Lody, dodatkowo podbija rynek gastronomiczny w Londynie, jednak oficjalnie nie ma nic. Od kilku lat wykręca się od zapłacenia swoich długów, jak widać, skutecznie.

Adam Gessler.Adam Gessler. fot. KAPIF

Miasto jednak traci cierpliwość, zapowiada bardziej radykalne kroki.

Miasto stołeczne Warszawa nie będzie bierne wobec tej próby krętactwa i ukrycia majątku - mówi stołecznej Gazeta.pl Mateusz Dallali, rzecznik Zakładu Gospodarowania Nieruchomościami - Sięgniemy w razie potrzeby po tzw. skargę pauliańską. Chodzi o to, żeby sąd uznał czynność działu spadku za bezskuteczną wobec miasta. Adam Gessler i jego brat Piotr znów kombinują, aby okpić swoich licznych wierzycieli: miasto, skarb państwa, firmy i osoby prywatne, którym są winni pieniądze. To kolejna cyniczna próba uniknięcia odpowiedzialności przez Adama Gesslera za jego czyny sprzed lat.

adam gessleradam gessler Agencja Wyborcza.pl

Ciekawi jesteśmy, jak długo Gesslerom uda się lawirować między przepisami prawa. A co Wy sądzicie o Adamie Gesslerze i jego bracie Piotrze? Myślicie, że się wywiną?

zuz

Zobacz także:

Kto olśnił, a kto zaliczył wpadkę w minionym tygodniu. Patrick Field ocenia stylizacje polskich gwiazd

Oto samochody PIŁKARZY! Czym jeżdżą najwięksi mistrzowie murawy? [ZDJĘCIA]

Tom Cruise, jego kobiety i ta trzecia. SCJENTOLOGIA

Więcej o: