Paris Jackson: Ojciec zapewniał nam normalne dzieciństwo

Córka Michaela Jacksona zrozumiała, dlaczego jej ojcu tak bardzo zależało, by wychodziła na zewnątrz w masce na twarzy.

Gdy Król Popu kazał zakrywać swoim dzieciom twarze, ludzie zastanawiali się, dlaczego on je tak krzywdzi. Okazuje się, że Michael Jackson nie chciał dla nich źle, zależało mu na tym, aby ich dzieciństwo było lepsze od tego, jakie on sam miał, chciał, by mogli być normalnymi dziećmi.

Paris Jackson , córka Michaela, w wywiadzie udzielonym Oprah Winfrey wyznała, że na początku ona i jej bracia byli bardzo zmieszani, gdy ich ojciec kazał im zakładać maski. Teraz wie, jakie miał ku temu powody.

Teraz to rozumiem - dlaczego nasz ojciec chciał, by nasze twarze były zasłonięte. Kiedy wychodziliśmy bez niego, nie zakładaliśmy masek i byliśmy nierozpoznawalni - powiedziała Paris.
Dzięki niemu mieliśmy prawdziwe dzieciństwo. Ojciec powiedział nam, że tak naprawdę nigdy nie miał dzieciństwa. Kiedy inne dzieci się bawiły, on tkwił w studio i nagrywał piosenki. Chciał, byśmy my mogli się bawić - dodała.

Ludzie zarzucali Michaelowi, że nie potrafi wychować dzieci. Widać, że bardzo się mylili. Z Paris i jej braci wyrastają naprawdę fajni, młodzi ludzie. Chociaż ich ojciec korzystał z niekonwencjonalnych metod, chciał im dać wszystko, co najlepsze. Pragnął ich uchronić przed tym, co spotkało jego...

nn

Zobacz także:

Michael Jackson powraca... na puszkach Pepsi!

Justin Bieber chce być jak Michael Jackson

Justin Bieber i dzieci Michela Jacksona razem! Przy jakiej okazji się spotkali?

Więcej o: