Paris Jackson jest córką amerykańskiej legendy muzyki pop, Michaela Jacksona i jego dermatolog Deborah Rowe. Po śmierci ojca w 2009 roku Paris udzieliła swojego pierwszego wywiadu, w którym rozwiała wszelkie plotki dotyczące życia ze sławnym tatą i wyznała, że jest ojcu za wszystko wdzięczna.

Imię i nazwisko: Paris Jackson
Data urodzenia: 3 kwietnia 1998
Miejsce urodzenia: Beverly Hills, Stany Zjednoczone
Rodzice: Michael Jackson, Debbie Rowe
Instagram: @parisjackson
Twitter: @ParisJackson
Facebook: facebook.com/Paris-Jackson

Rodzice Paris Jackson

Ojcem Paris Jackson był Król Popu, amerykański muzyk, piosenkarz, tancerz, producent, kompozytor i aktor Michael Jackson. Matką Paris jest Deborah Jeanne Rowe, dermatolog Michaela Jacksona. Para wzięła ślub 14 listopada 1996 roku podczas trasy koncertowej Jacksona w Australii. Małżeństwo zakończyło się rozwodem w 1999 roku. Pierwszym dzieckiem Deborah i Michaela był syn Michael Joseph Jackson Junior, Paris Katherine Jackson jest ich młodszą córką. W mediach pojawiało się wiele spekulacji na temat ojcostwa Michaela Jacksona, jednak sam muzyk zawsze podkreślał, że Michael Jackson Junior i Paris Jackson zostali poczęci naturalnie.

Wyznania Paris po śmierci Michaela Jacksona

Po śmierci legendy muzyki, jego córka Paris po raz pierwszy udzieliła publicznego wywiadu w programie Ellen DeGeneres. Gdy Jackson zmarł Paris miała zaledwie 13 lat. Za życia ojca dziewczyna zawsze występowała publicznie z twarzą zakrytą maską, co było powodem wielu złośliwych komentarzy. Jak się okazało podczas wywiadu, Paris wcale nie ma za złe ojcu tego, że ukrywał ją przed światem, a wręcz przeciwnie, jest mu wdzięczna za to, że chronił prywatność dzieci, gwarantując im normalne dzieciństwo. Poza tym Paris wyznała, że ojciec był dla niej wzorem i inspiracją. Jackson za życia zachęcał córkę do nauki śpiewania i i pobierania lekcji gry aktorskiej, razem z nią komponował piosenki i odgrywał różne sceny. W hołdzie ojcu Paris ma w planach nagranie płyty z jego przebojami.

paris jackson

Więcej o:

paris jackson

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.