Życzyli Paris Jackson śmierci. "Pisali, żebym się zabiła". Powód? Absurdalny

Paris Jackson podzieliła się na Instagramie wstrząsającym wyznaniem. Fani jej ojca Michaela Jacksona życzyli jej śmierci. Wszystko z jednego i to absurdalnego powodu.

Michael Jackson zmarł 14 lat temu, 25 czerwca 2009 roku. Do tej pory uważany jest za króla popu i ma grono wiernych fanów. Wśród nich nie brakuje również fanatyków, którzy zaatakowali jego córkę Paris Jackson. Wszystko przez to, że wokalistka nie złożyła hołdu w dniu urodzin artysty, czyli 29 sierpnia, na Instagramie. Gdyby żył, Michael Jackson skończyłby wtedy 65 lat.

Zobacz wideo Echa dokumentu o Jacksonie. Radio BBC nie gra jego muzyki

Paris Jackson zaatakowana przez fanów Michaela Jacksona. Grozili jej śmiercią

O absurdalnej sytuacji Paris Jackson opowiedziała w instagramowym nagraniu, które opublikowała w dniu urodzin ojca. Przyznała, że przez cały dzień dostawała hejterskie wiadomości. Wszystko przez to, że nie złożyła urodzinowych życzeń Michaelowi Jacksonowi. Paris Jackson podkreśliła, że jej tata nigdy nie przepadał za obchodzeniem urodzin i starał się utrzymywać ten dzień w tajemnicy. Przez lata starała się honorować jego życzenie.

"Więc dzisiaj są urodziny mojego taty… Pamiętam, że kiedy jeszcze żył, nie znosił każdego, kto składał mu gratulacje, życzenia, świętował itd. Właściwie nie chciał, żebyśmy nawet wiedzieli, kiedy są jego urodziny. To dlatego, że nie chciał, byśmy urządzali przyjęcie. (...) Bywało, że jeśli nie publikowałam żadnych postów w urodziny ojca, to ludzie tracili, ku***, rozum. Pisali, żebym się zabiła. I w zasadzie zawsze mierzą moją miłość do własnego ojca na podstawie tego, co publikuję na Instagramie" - przekazała Paris.
 

Paris Jackson udostępniła też klip z wtorkowego koncertu, podczas którego złożyła hołd ojcu wraz z publicznością. Warto również dodać, że z kolei aktorka Amy Sedaris spotkała się z krytyką za uhonorowanie Michaela w sieci z okazji jego urodzin. Wielu komentatorów oburzyło się, gdy złożyła hołd artyście, którego przeszłość wiązała się z zarzutami o wykorzystywanie seksualne nieletnich.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.