Gość do Szulim: Pani ŁŻE! PALI Pani MARIHUANĘ OD 15 LAT!

Agnieszka Szulim przyłapana na kłamstwie? Krewki gość twierdzi, że przed programem mówiła, że regularnie pali "zioło"...

Odcinek "Pytania na śniadanie", w którym gospodarze rozmawiali z gośćmi o polityce antynarkotykowej, z pewnością przejdzie do historii programu. Agnieszka Szulim i Tomasz Kammel zaprosili do studia Jakuba Szpaka, działacza fundacji Wolne Konopie i profesora Mariusza Jędrzejko, reprezentującego Mazowieckie Centrum Profilaktyki Uzależnień.

Jak można się domyślić po doborze gości, dyskusja o legalizacji marihuany była bardzo gorąca. W pewnym momencie rozemocjonowany profesor nie wytrzymał i wypalił do Agnieszki Szulim:

Ja jestem wewnętrznie zdruzgotany, jeśli Pani Redaktor - tu wskazał na Szulim - przed chwilą mi mówi, że pali marihuanę od piętnastu lat! Pracuje Pani w publicznej telewizji!

Prowadząca nie straciła rezonu, chociaż było widać, że jest zaskoczona bezpośrednim atakiem gościa.

A kiedy ja to niby panu powiedziałam? - odparła, starając się, aby jej głos zabrzmiał spokojnie.
Przed chwilą. Przed kamerą. - niestrudzenie brnął Jędrzejko.
"Przed kamerą" tak Panu powiedziałam? - dopytała z politowaniem Szulim.

Tomasz Kammel i Agnieszka SzulimTomasz Kammel i Agnieszka Szulim Screen z TVP

Przed programem tak mi Pani powiedziała. - profesor nie dał się zbić z tropu - Jest Pani pracownikiem publicznej telewizji i mówi Pani:  łamię od 15 lat prawo...
Ja sobie nie przypominam, żebym to Panu mówiła, Panie Profesorze. - Szulim nadal zaprzeczała spokojnym tonem.
To znaczy, że w tej chwili, na antenie publicznej Pani ŁŻE! - dobitnie podsumował gość.

Tomasz Kammel i Agnieszka Szulim

No faktycznie, któreś z nas kłamie. - uśmiechnęła się nieznacznie prowadząca.
Na pewno nie ja! - skończył wątek profesor Jędrzejko.

Agnieszka Szulim jak gdyby nigdy nic podjęła rozmowę, pytając gościa o dane statystyczne. Jesteśmy pełni podziwu dla jej opanowania. Zobaczcie zresztą sami, jak cała sprawa wyglądała w telewizji. Gorąco robi się mniej więcej od 5 minuty i 35 sekundy nagrania.

 

Co sądzicie o całej tej sytuacji? Czy faktycznie Szulim wyznała gościowi coś takiego? Opanowanie, z jakim zbijała jego zarzuty, może świadczyć o jej czystym sumieniu. Ale skoro takiej rozmowy nie było, to jak Jędrzejko wydumał sobie taką teorię? Coś nam tu nie gra... W każdym razie drażliwy profesor chyba nie pojawi się więcej w śniadaniowym programie TVP.

tommy

Zobacz także:

Agnieszka Szulim pozuje na okładce "Maxima"!

Kammel z nożem na gardle: Nie będę więcej poniżał Agnieszki na wizji

Piersi polskich gwiazd w niebezpieczeństwie? MOGĄ PĘKNĄĆ!

Więcej o: