Wojna na linii Doda-Baczyńska! Poszło o sukienkę!

Kolejna afera z kiecką w roli głównej.

W polskim show-biznesie często jesteśmy świadkami kłótni między gwiazdami a projektantami. Tym razem możemy obserwować wojnę Dody ze znaną projektantką Gosią Baczyńską. Posądza ona wokalistkę o plagiat jej sukienki.

Doda, Rabczewska DorotaDoda, Rabczewska Dorota kapif

Doda po wielu miesiącach nieobecności na oficjalnych imprezach, pojawiła się wreszcie na wernisażu zdjęć Mikołaja Komara. Jej obecność wywołała duże poruszenie wśród fotografów i zgromadzonych gości. Wszyscy zwrócili uwagę na jej ciekawą jasną kreację z białych piór. To ona wywołała największe emocje tego wieczoru.

Polska projektantka, Gosia Baczyńska, na swoim profilu na Facebooku wydała oficjalne oświadczenie, w którym twierdzi, że kreacja jest bardzo podobna do jej projektu z 2011 roku.

Sukienka Dody do złudzenia przypomina suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Oryginalną (zaprojektowaną w 2011 roku) nosiła pani Edyta Górniak podczas sesji do magazynu Viva! oraz jedna z finalistek Top Model podczas finału tego programu - napisała projektantka.

screen Facebook.screen Facebook. fot. screen Facebook

Doda zdziwiła się oficjalnym oświadczeniem. Na swoim facebookowym funpage'u przedstawiła swoje stanowisko w tej sprawie. Piosenkarka nie widzi żadnego problemu. Sugeruje wręcz, że projekt Baczyńskiej również nie jest oryginalny.

Gonia....uuu:) nie ładnie ściągać projekt od Aleksandra McQueena, a potem jeszcze wmawiać, że to Ciebie kopiują:)))))- napisała Doda.

Doda.Doda. screen Facebook

Dodę bardzo rozjuszyło oświadczenie projektantki, co skomentowała, w typowy dla niej, żartobliwy sposób.

Apeluję o oświadczenie do łabędzia w stawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!- napisała na Facebooku.

Trzeba przyznać, że niezależnie od wszystkiego, Doda w kreacji z piór wyglądała świetnie!

Doda, Dorota RabczewskaDoda, Dorota Rabczewska kapif

To nie pierwsza afera z kopiowaniem rzeczy polskich projektantów. Kilka miesięcy temu Maryla Rodowicz skopiowała koszulkę z orłem Roberta Kupisza. W marcu głośno było o konflikcie między Honey, a początkującą projektantką, Laną Nguyen.

Myślicie, że Gosia Baczyńska ma rację, posądzając Dodę o plagiat?

Gosia Baczyńska.Gosia Baczyńska. fot. KAPIF

Zobacz wideo

ralph

Zobacz także:

Honey żre się z młodą projektantką! Poszło o SUKIENKĘ

Doda paraduje BEZ STANIKA! I pokazuje PUPĘ w kusych szortach [FOTO]

Majoch oskarża Dodę o POBICIE, a ona jego o... KRADZIEŻ

Więcej o: