Ile domów ma Edyta Górniak?

Piosenkarka inwestuje w nieruchomości.

Edyta Górniak wie, jak najlepiej zainwestować zarobione pieniądze. Artystka kupuje nieruchomości. Aktualnie jest posiadaczką mieszkania w stolicy i luksusowej posiadłości w Portugalii. Górniak wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że uwielbia Maderę. Ostatnio nagrywała tam nawet teledysk do piosenki "Tu i teraz" . Zaciszna posiadłość w Portugalii stanowi dla artystki miejsce, gdzie może odpocząć od paparazzi.

 

Ale na tym nie koniec. Jak zdradził nam asystent Górniak, Marcin Wieczorek, artystka jest w trakcie finalizowania zakupu domu na jednej z tajskich wysp. Wspólnie z ukochanym Piotrem Schrammem bardzo polubiła tę część świata i chce tam mieć własne gniazdko. Formalności dotyczące kupna nieruchomości przez obcokrajowców są w tamtym regionie dość skomplikowane, dlatego Edyta nie może jeszcze pochwalić się aktem własności.

Ostatnio pojawiły się też pogłoski, że gwiazda chce kupić dom w jednej z podwarszawskich miejscowości. Asystent gwiazdy nie potwierdza i nie zaprzecza.

W niedalekiej przyszłości pani Edyta będzie pewnie chciała zamieszkać z panem Piotrem, jednak na razie nie ma mowy o kupnie konkretnej nieruchomości - mówi Plotek.pl Marcin Wieczorek.

Cztery nieruchomości to całkiem sporo. Nie sądzicie?

Olinek

Zobacz także:

Dziś pogrzeb Ireny Jarockiej

Figle i żarty: Beata Tadla i jej pokaźny biust

Poseł PiS o Godsonie: WASZ MURZYNEK

Więcej o: