Kobiety Szyca toczą WOJNĘ

Tak to już jest z tymi kobietami.

Kaja Śródka i Borys Szyc już od kilku lat tworzą udany związek. Oczywiście pojawiało się wiele plotek o domniemanych kryzysach w związku. A to Szyc podobno zdradzał Śródkę, za dużo pił, a ostatnio wdał się w awanturę z paparazzi. Teraz spokój pary zakłóca była partnerka aktora i matka jego córki Soni, Anna Bareja.

Sytuacja wygląda następująco: Śródka jest kostiumologiem, a ostatnio stworzyła swoją własną kolekcję damskich ubrań, inspirowanych męską modą. Na Facebooku założyła oficjalny profil swojej firmy - "The Frock by Kaja Srodka". Każdy może skomentować jej projekty. Z tej okazji skorzystała podobno Anna Bareja i wyśmiewa się ze Śródki. Ta oczywiście opisała całą sytuację na Facebooku - tym razem na swoim prywatnym profilu:

Jeżeli na Twoim firmowym funpage'u była laska Twojego chłopaka dość... dojrzała wiekiem matka jego dziecka i jej (chyba obecny?) chłopak piszą bzdety, bo jechać po kimś można. Było dotąd publicznie na Burdelku... ale państwo odkryli też mój funpage więc okazuje się, że TU też się da... To co się z tym robi, bo jestem trochę w kropce? Mają pewnie termos i kanapki oczekując na każdy wpis, bo cięta riposta jest non stop - napisała na Facebooku Kaja.

Czyżby przez Annę Bareję przemawiała zazdrość? A co Wy doradzilibyście Kai?

Borys Szyc, Kaja Śródka.Borys Szyc, Kaja Śródka. FORUM

Ena

Zobacz także:

Kaja Śródka o związku z Szycem i byciu w jego cieniu

Borys Szyc i awantura z paparazzi

Paparazzi: Szyc uderzył mnie z główki. Co na to aktor?

Więcej http://www.se.pl/rozrywka/plotki/wojna-kobiet-borysa-szyca-matka-jego-dziecka-anna-bareja--chce-upokorzyc-kaje-srodke_218300.html

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.