Zobacz piękną córkę Małgorzaty Braunek!

Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

Małgorzacie Braunek, laureatce Wiktora 2010 w kategorii Aktorka Telewizyjna, w trakcie ceremonii odbierania nagrody towarzyszyła córka. Orinę Krajewską, wyróżnia nie tylko bardzo oryginalne imię, które oznacza "Oświeconą Miłość", ale także dość egzotyczny typ urody. Jej ojcem jest drugi mąż aktorki,  Andrzej Krajewski.

Okazuje się, że Orina, absolwentka londyńskiej szkoły aktorskiej,  postanowiła iść śladami swej matki i zostać aktorką. Dziewczyna ma już na koncie swój debiut aktorski, gdyż wystąpiła gościnnie w paru odcinkach "Domu nad rozlewiskiem". Do serialu trafiła wprawdzie przypadkiem, jednak ta przygoda na tyle jej się spodobała, że zdecydowała zostać w Polsce trochę dłużej.

Niedawno córka Braunek zagrała w filmie "DAAS", reżyserskim debiucie Adriana Panka, u boku takich gwiazd kina, jak Andrzej Chyra, czy Olgierd Łukaszewicz. Miejmy nadzieję, że udział w tym projekcie stanie się krokiem milowym w karierze dziewczyny i pozwoli jej kontynuować rodzinne tradycje.

Córka Małgorzaty Braunek robi karierę w tasiemcu, odcinek 603

Małgorzata Braunek z córką Oriną Małgorzata Braunek z córką Oriną  Kapif

Małgorzata Braunek z córką Oriną Małgorzata Braunek z córką Oriną  Kapif

Nic dziwnego, że Orina Braunek jest taka piękna. Małgorzata Braunek w czasach młodości była po prostu śliczna. Poniżej kadr z filmu "Potop".

Małgorzata Braunek z córką Oriną

(Screen z nudorafia.pl)

Melishanti

Zobacz także:

Aktorska para będzie mieć syna!

Co wiesz o serialu "Plebania"?

Koniec "Plebanii". Jak zmieniali się aktorzy serialu?

Więcej o: