Anna Mucha martwi się o pracę

Nieplanowana ciąża Anny Muchy przyniosła pewne komplikacje.

Jak podaje "Show", Anna Mucha ma pewne problemy z powodu ciąży. Scenarzyści musieli zmienić scenariusz drugiej serii serialu "Prosto w serce". Specjalnie dla aktorki scenariusz miał być zmieniony tak, by Monika grana przez nią postać również była w ciąży.

Gdy na początku czerwca Ania poinformowała ekipę, że spodziewa się dziecka, spowodowała zamieszanie. Wprawdzie serial i tak miał się skończyć w tym roku, ale teraz trzeba było napisać scenariusz drugiej serii od nowa! Nowe wątki wymagały również zatrudnienia nowych aktorów" - powiedziała"Show" osoba z produkcji serialu.

Podjęto decyzję, że grana przez Muchę postać wyjedzie do Las Vegas i będzie mniej pojawiać się na ekranie. To oznacza, że aktorka będzie też mniej zarabiać. Niestety oglądalność serialu nie była zadowalająca dla producentów i już niedługo zamiast "Prosto w serce", będziemy oglądać nowy serial pod tytułem "Julka". Aktorka już rozgląda się ponoć za nowymi propozycjami. Anna Mucha i Marcel Sora.Anna Mucha i Marcel Sora. scan "Party" nr 17, sierpień 2011

Anna Mucha i Marcel Sora.Anna Mucha i Marcel Sora. scan "Party" nr 17, sierpień 2011 (scan z "Party", nr 17, sierpień 2011)

kori

Zobacz także:

Ciążowe stylizacje Anny Muchy

Oto najseksowniejsze pupy polskiego szołbiznesu

Plejada gwiazd na konferencji TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.