Wentworth nie jest gejem!

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje o tym, że Miller ma romans z aktorem serialu "Brothers & Sisters" Luke'm MacFarlanem. Według niektórych źródeł chłopcy podobno od pół roku spotykali się potajemnie w swoich domach. Wentworth wyraźnie zirytowany szumem medialnym, jaki wytworzył się wokół jego osoby, postanowił zdementować wszelkie pogłoski o swojej rzekomej - odmiennej orientacji sexualnej. Na dowód tego - zdjęcie Wenta - z dziewczyną - jak ustaliliśmy - aktorką Marianą Klaveno.

W jednym z ostatnich wywiadów Wentworth Miller określił się jasno.

Nie jestem gejem. (Cóż za ulga!) Wiem, że istnieją takie plotki. I bardzo mnie to cieszy... W znaczeniu, że ludzie mają wyobraźnię. Jeżeli ktokolwiek chce mnie sobie wyobrazić z kobietą lub mężczyzną, to mi to nie będzie przeszkadzać, tak długo jak taka osoba będzie oglądać serial.

Widać, że Miller zna żelazną zasadę showbiznesu: nie ważne, co mówią - ważne - żeby gadali. A jeśli z czasem będzie miał już dosyć tych plotek o swoim homoseksualiźmie, zawsze może jak Krzysztof Ibisz zawalczyć o orzeczenie sądowe, że nie jest gejem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.