Milioner pochwalił się, ile płacił innym. Jest hojny nie tylko dla Patrycji Tuchlińskiej

Piłkarze nie mogą narzekać na zarobki, co kolejny raz się potwierdziło. Józef Wojciechowski podał właśnie konkretne kwoty, jakie zgarniali zawodnicy w czasach, gdy był prezesem Polonii Warszawa.

Od kilku lat Józef Wojciechowski nie szczędzi pieniędzy dla ukochanej. Od dawna może się jednak pochwalić hojnością. W 2019 r. pojawił się na liście 100 najbogatszych Polaków według magazynu "Forbes". Obecnie jego majątek szacuje się na miliard złotych. Jest związany z branżą budowlaną, a w mediach określa się go jako światowej klasy dewelopera. W przeszłości był właścicielem klubu Polonia Warszawa. W jednym z ostatnich wywiadów wrócił do tych czasów. Nie ukrywał, że zawodnicy nie mogli u niego narzekać na zarobki. Skoro klub przynosił zyski, chętnie się nimi dzielił.

Zobacz wideo Wojciechowski i Tuchlińska na wakacjach. Jak się bawią? Milioner podsumował

Tyle zarabiali u milionera

Dobrze było pracować z Józefem Wojciechowskim. Z rozmowie z serwisem Sportowe Fakty milioner zapewnił, że doceniając talent i zasługi, nigdy nie żałował pieniędzy na wypłaty dla swoich piłkarzy. Miał z nimi dobry kontakt i słuchał ich wymagań. 

Nie przypominam sobie, bym miał większe problemy dogadania się z nimi. Niektórzy mieli oczekiwania, ale ja płaciłem dużo. To była górna półka w naszej lidze. Myślę, że oferowałem porównywalne stawki, co Legia i Lech - zdradził ukochany Patrycji Tuchlińskiej.

Dziennikarzowi udało się wyciągnąć od milionera więcej informacji na ten temat i w pewnym momencie padła nawet konkretna kwota, na jaką mogli liczyć zawodnicy klubu za jego prezesury. Okazuje się, że sportowcy zarabiali u niego od 50 do nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie.

Józef Wojciechowski i Patrycja TuchlińskaJózef Wojciechowski i Patrycja Tuchlińska Fot. kapif.pl

Bajkowe życie Tuchlińskiej

Przypomnijmy, że miłość Patrycji Tuchlińskiej i Józefa Wojciechowskiego trwa już pięć lat. Początkowo wzbudzała wielkie kontrowersje ze względu, że parę dzieli niemal 50 lat różnicy. Wróżono im rychły koniec, ale zakochani są razem po dziś dzień. W 2021 r. na świat przyszedł ich syn. Ich bajkowe życie Patrycja regularnie pokazuje w sieci. Wiele zdjęć jak mieszkają nad Zalewem Zegrzyńskim możecie zobaczyć w galerii na górze strony. 

Od kiedy Patrycja Tuchlińska związała się z miliarderem na jej Instagramie pojawiają się też często zdjęcia z prywatnych pokładów samolotów. Poza tym nie brakuje tam przepięknych krajobrazów z całego świata, który zwiedza z ukochanym. Żyć nie umierać...

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA