Syn Majki Jeżowskiej ożenił się. Dumna mama pokazała zdjęcie z ceremonii. Uroczy widok!

Wojciech Jeżowski jest owocem pierwszego małżeństwa piosenkarki z Januszem Komanem, któremu powiedziała "tak" w wieku 20 lat.

Majka Jeżowska długo zwlekała, by pochwalić się przed światem swoim pierworodnym dzieckiem. Pierwszy raz pokazała syna dopiero trzy lata temu. Wojciech Jeżowski jest owocem miłości piosenkarki i muzyka Janusza Komana, za którego Jeżowska wyszła jako 20-latka. Choć oboje rodzice mieli muzykę we krwi, ich pasja nie przeszła na syna. Wojtek na co dzień zajmuje się produkcją filmów. Ma na swoim koncie nawet pierwsze sukcesy. 

Syn Majki Jeżowskiej wziął ślub

Choć mówi się, że z rodziną wychodzi się dobrze tylko na zdjęciu, Majka Jeżowska zaprzecza temu powiedzeniu całą sobą. Wokalistka ma wyjątkowe dobre relacje ze swoim synem. W listopadzie razem z Wojtkiem i jego partnerką udała się na długi urlop do Japonii, który ochoczo relacjonowała w sieci, publikując zabawne nagrania z wyjazdu. Jeżowska i jej przyszła synowa paradowały w kimonach i piły sake, ciesząc się wspólnymi wakacjami. Teraz obie panie mają kolejny powód do radości. Oficjalnie zostały rodziną.

Na profilu na Instagramie Majki Jeżowskiej pojawiło się zdjęcie z wesela jej syna, do którego pozuje uśmiechnięta panna młoda i nieco mniej uśmiechnięty pan młody. W tle widać zajadających się weselnymi przysmakami gości. Przyjęcie zostało zorganizowane w ogrodzie pod zadaszeniem. Stoły prezentowały się elegancko i z klasą, a jedyną dekoracją były piękne, kolorowe cięte kwiaty.

"Happy day! Niech żyje Młoda Para" - napisała Majka Jeżowska pod zdjęciem nowożeńców.

Redakcja Plotka życzy wszystkiego najlepszego młodej parze na nowej drodze życia!

 
 
Więcej o: