Majka Jeżowska pokazała syna. Kim jest? Nie ma nic wspólnego z muzyką. "Robi fajne rzeczy, jestem z niego dumna"

Majka Jeżowska pokazała syna. Wojciech Jeżowski jest owocem jej pierwszego małżeństwa z Januszem Komanem, za którego wyszła jako 20-latka.

Majka Jeżowska 25 maja skończy 57 lat. Swoją imprezę urodzinową dla kolegów z branży i mediów wyprawiła jednak dzień wcześniej w Labrax w Warszawie, restauracji ze śródziemnomorskim jedzeniu i owocach morza. Wśród gości piosenkarki znalazł się także jej syn Wojciech Jeżowski.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wojciech Jeżowski pojawił się na świecie, gdy piosenkarka związana była z muzykiem Januszem Komanem. Choć muzykę ma we krwi, to jednak on sam nie związał się z przemysłem muzycznym. Wojciech Jeżowski jest producentem filmowym.

W 2014 roku jego serial Jeżowskiego "Project 2020" wyróżniono nagrodą w międzynarodowym konkursie The Accolade Competition.Wcześniej otrzymał też kilka innych nagród, m.in. Srebrny KTR w kategorii Media Interaktywne oraz nagrodę Kampania Społeczna Roku 2012 w kategorii Akcja zaangażowana społecznie.

Naprawdę robi fajne rzeczy, jestem z niego bardzo dumna. Dostał nagrodę za świetny serial, który wymyślił jakiś czas temu. W tamtym roku w internecie można było zobaczyć 9 odcinków serialu science fiction "Project 2020", za który zresztą zdobył kilka nagród w tym roku na europejskich festiwalach filmowych, a teraz dostał w Stanach. Bardzo się cieszę, bo to zdolny chłopak - mówiła Majka Jeżowska w rozmowie z Newseria Lifestyle.

ZI

Więcej o:
Komentarze (15)
Majka Jeżowska pokazała syna. Kim jest? Nie ma nic wspólnego z muzyką. "Robi fajne rzeczy, jestem z niego dumna"
Zaloguj się
 • wadera3

  Oceniono 14 razy 6

  Jeżowska to jedna z grupy kobiet, które znacznie lepiej wyglądają jako dojrzałe kobiety, niż za młodu.

 • elenem

  Oceniono 4 razy 4

  Boze... jak sie ludzie czepiaja ludzi. to starzej .... to młodziej ! Kuzwa! Gdzie ta TOLERANCJA? Matka z synem jakich wiele. Gratuluje dobrych relacji rodzinnych. :)

 • Gość: liwa

  Oceniono 1 raz 1

  Jestem kobietą i nie rozumiem, jak taki brzydal-Koman-mógł tak poróżnić 2 przyjaciółki? Przecież tu nie było o co się bić!

 • Gość: Ellu

  0

  Podejrzewam że wszystkie choroby z otyłości już na nim siedzą. Okropnie zaniedbany.

 • Gość: gość

  0

  jesli to syn Janusza Koman a to dlaczego nosi nazwisko panienskie matki ?

 • impala_1967

  Oceniono 6 razy -4

  to chyba jej ojciec?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX