Majka Jeżowska pokazała syna. Kim jest? Nie ma nic wspólnego z muzyką. "Robi fajne rzeczy, jestem z niego dumna"

Majka Jeżowska pokazała syna. Wojciech Jeżowski jest owocem jej pierwszego małżeństwa z Januszem Komanem, za którego wyszła jako 20-latka.

Majka Jeżowska 25 maja skończy 57 lat. Swoją imprezę urodzinową dla kolegów z branży i mediów wyprawiła jednak dzień wcześniej w Labrax w Warszawie, restauracji ze śródziemnomorskim jedzeniu i owocach morza. Wśród gości piosenkarki znalazł się także jej syn Wojciech Jeżowski.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Wojciech Jeżowski pojawił się na świecie, gdy piosenkarka związana była z muzykiem Januszem Komanem. Choć muzykę ma we krwi, to jednak on sam nie związał się z przemysłem muzycznym. Wojciech Jeżowski jest producentem filmowym.

W 2014 roku jego serial Jeżowskiego "Project 2020" wyróżniono nagrodą w międzynarodowym konkursie The Accolade Competition.Wcześniej otrzymał też kilka innych nagród, m.in. Srebrny KTR w kategorii Media Interaktywne oraz nagrodę Kampania Społeczna Roku 2012 w kategorii Akcja zaangażowana społecznie.

Naprawdę robi fajne rzeczy, jestem z niego bardzo dumna. Dostał nagrodę za świetny serial, który wymyślił jakiś czas temu. W tamtym roku w internecie można było zobaczyć 9 odcinków serialu science fiction "Project 2020", za który zresztą zdobył kilka nagród w tym roku na europejskich festiwalach filmowych, a teraz dostał w Stanach. Bardzo się cieszę, bo to zdolny chłopak - mówiła Majka Jeżowska w rozmowie z Newseria Lifestyle.

ZI