Majka Jeżowska bawi się z synem i jego partnerką w Japonii: "Ruszamy w miasto". Paradują w kimono i piją sake

Majka Jeżowska wybrała się na zasłużony urlop. I to nie sama! Towarzyszył jej syn Wojtek oraz jego partnerka. Widać, że mają bliską relację.

Majka Jeżowska jest bardzo rodzinną osobą. Artystka postanowiła udać się na urlop i zabrała ze sobą syna oraz jego partnerkę. Po opublikowanych w internecie zdjęciach widać, że cała trójka bawi się razem świetnie!

Majka Jeżowska na urlopie w Japonii

Wokalistka udostępniła na swoim Instagramie mnóstwo zdjęć z podróży do Japonii. Piosenkarka czuje się tam wyśmienicie. Chodziła po mieście ubrana w ozdobne kimono i z parasolką, która miała chronić ją przed słońcem. Starała się również naśladować lokalnych mieszkańców.

Podobno Japonki nie kręcą pupami, idąc ulicami w kimono. Ja też starałam się tego nie robić, wyszło jak wyszło... - zażartowała.

Jeżowska postanowiła odpocząć, ponieważ przed nią niezwykłe wyzwanie. Jest nim udział w ekomusicalu "Ostatnia Syrena" wyreżyserowanym przez Michała Walczaka. Produkcja nawiązuje do kultowej komedii "Hydrozagadka" Andrzeja Kondratiuka.

 

Majka Jeżowska pokazała syna

Jak już wcześniej wspomnieliśmy - Majka nie pojechała na wakacje sama. Jej syn, Wojciech Jeżowski oraz jego partnerka Zosia bawią się równie dobrze.

Zosia wymyśliła plan zwiedzania Kyoto w kimono i to był bardzo dobry pomysł! Nawet Wojtek dał się namówić! Degustacja sake i ruszamy w miasto - napisała.
 

Które gwiazdy pokazały jeszcze dzieci na Instagramie?

Zobacz wideo

Chcielibyście napić się z Majką Jeżowską sake?

KB