14-letnia Majka Jeżowska przeżyła traumę. "Ksiądz próbował mnie obmacywać". Piosenkarka po latach opowiedziała o wszystkim w ramach akcji #TęczowyPiątek

Majka Jeżowska ma za sobą traumatyczne przeżycie. Wyznała, że gdy była nastolatką, usiłował ją obmacywać duchowny.

Majka Jeżowska to najpopularniejsza polska wokalistka śpiewająca piosenki dla dzieci. Chyba każdy zna takie hity jak "A ja wolę moją mamę" czy "Wszystkie dzieci nasze są". Zanim jednak została gwiazdą, przeżyła traumatyczne chwile. Podczas akcji #TęczowyPiątek wyjawiła sekret skrywany od lat.

Majka Jeżowska o napastowaniu

Majka wzięła ostatnio udział w akcji #TęczowyPiątek, która ma na celu wsparcie osób LGBT. Gwiazda od kilku już lat chętnie komentuje ataki na to środowisko i wprost mówi, że nie zgadza się na dyskryminację ze względu na orientację seksualną. Jeżowska doskonale zdaje sobie sprawę, że odtrącenie bardzo negatywnie wpływa na psychikę - szczególnie jeśli chodzi o dzieci i nastolatków.

Poczucie odtrącenia u młodzieży homoseksualnej jest porażające. Nie czują się bezpiecznie, 70 proc. z nich ma myśli samobójcze. Czy ktoś, kto mówi o deprawowaniu, chce wziąć na siebie odpowiedzialność za te śmierci i depresje? - dopytuje.

Chwilę później wspomniała o sytuacji z dzieciństwa. Nie było to nic dobrego. 

Jako 14-latka brałam udział w Festiwalu Pieśni Sakralnej. Ksiądz próbował mnie obmacywać. Podświadomie wiedziałam, że to jest złe. Przestałam przychodzić na zajęcia, zostałam skreślona z listy uczestników festiwalu – wyznała piosenkarka.

Jest nam bardzo przykro, że Majka doświadczyła czegoś takiego. Jednocześnie dziękujemy jej, że opowiedziała o tym publicznie. O takich zachowaniach należy mówić i je potępiać

CW

Anna Popek w rozmowie z Plotkiem oceniła film braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu".

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (120)
14-letnia Majka Jeżowska przeżyła traumę. "Ksiądz próbował mnie obmacywać"
Zaloguj się
 • Gość: Ryu

  Oceniono 31 razy 21

  Zaraz ktoś napisze, że kolejnej się przypomniało, ale prawda jest taka, że bardzo wiele osób, nie tylko znanych, było molestowanych w mniej lub bardziej bezpośredni sposób. Większość kobiet, które znam, było przez kogoś przynajmniej raz w życiu obmacanych, część molestowana przez kogoś z rodziny lub znajomego. Część, wliczając mnie samą, padła ofiarą gwałciciela. Przemoc seksualna jest wszechobecna, ale przez stygmatyzację ofiar zwyczajnie się o tym nie mówi, lepiej jest zapomnieć.

 • Gość: Motyl

  Oceniono 11 razy 9

  A mnie i niektóre moje koleżanki nauczyciel wychowania fizycznego i to wielokrotnie, miałyśmy 14-15 lat, to było 26 lat temu :(

 • justas32

  Oceniono 15 razy 7

  16-latka którą obmacywał ksiądz - syn Beaty Szydło - też miała traumę ...

 • Gość: Beata

  Oceniono 21 razy 7

  Ja dzieki ksiedzu mialam super mlodosc. Organizowal nam wycieczki, sam spal na parafii, my gdzies w namiotach. Rodzice nas puszczali, sami nie mielismy szans. Zorganizowal nam klub w piwnicy, zebysmy mogli sie spotykac. Organizowal dyskoteki.

 • j23-nadaje

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Majko dziękuję za piosenki dzieciństwa swoim dzieciom też zapuszczam, zawsze w sercu

 • claudiusz

  Oceniono 12 razy 4

  skoro prokurator upowanil nas do uzywania okreslenia "CZARNA ZARAZA" wiec mowie: CZARNA ZARAZO" won od dzieci!!....dlaczego prokurator? a no poniewaz slowa Jedraszewskiego o "teczowej zarazie" nie byly zgodnie z formalna opinia prokuratora ZADNYM WYKROCZENIEM..sic!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 3

  Ha ha a co jeszcze pani wymyśli, czyżby uciekło z główki jak zabrała męża tak cudownej i mądrej p. Krystynie Pronko a teraz udaje cnotke, wstyd i hańba powinna się schować w mysia dziurę i nie oddychać

 • Gość: mdsd

  Oceniono 10 razy 2

  A tatuś Marysi S. nie próbował?

 • sokrates1969

  Oceniono 3 razy 1

  Księża pedofile i ci co ich chronili powinni by wyłapani i wykastrowani!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX