Majka Jeżowska eksperymentuje z medycyną estetyczną. 59-letnia gwiazda wygląda teraz lepiej niż na początku swojej kariery

Majka Jeżowska w tym roku obchodzi 40-lecie swojej kariery artystycznej. Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się autorka takich hitów, jak: "A ja wolę moja mamę", "Marzenia się spełniają ", czy "Wszystkie dzieci nasze są".
Majka Jeżowska w 2019 roku Majka Jeżowska w 2019 roku KAPIF.pl

Majka Jeżowska w 2019 roku

Majka Jeżowska na scenie muzycznej jest od 1979 roku, choć pierwszą płytę - 'Jadę w świat' - nagrała dopiero w 1981 roku. Nie każdy pamięta, ale wokalistka karierę zaczynała jako Maria Jeżowska.

Z okazji Jubileuszu artystycznego Jeżowska tym roku wystąpi na Festiwalu w Opolu. To właśnie na opolskiej scenie piosenkarka w 1979 roku uczestniczyła w konkursie premier, na którym otrzymała wyróżnienie. 

Jak podaje 'Super Express', piosenkarka od dawna przygotowuje się do tego wystąpienia, a o jej strój podczas tego dnia zadba przyszła synowa Sophie Kula. Jak donosi tabloid, kreacja ma być niesamowita. 

To, co zaproponowała Sophie na festiwal w Opolu, przerosło wszelkie oczekiwania wokalistki - czytamy w 'Super Expressie'. 
Majka Jeżowska w 2019 roku Majka Jeżowska w 2019 roku Kamil Piklikiewicz

Majka Jeżowska w 2019 roku

Majka Jeżowska w maju tego roku skończyła 59 lat. Trzeba przyznać, że wokalista wygląda jednak o wiele młodziej. Jak sama zdradziła podczas jednego z wywiadów, urodę odziedziczyła po mamie, a świeży wygląd to również zasługa medycyny estetycznej. 

Z medycyny estetycznej trzeba korzystać, ale w miarę rozsądnie, żeby nie rzucać się w oczy: 'O Boże, co ona sobie zrobiła, usta sobie napompowała i policzki zrobiła'. Ale są metody, które pozwalają powstrzymywać starzenie się skóry. Mezoterapia, lasery odmładzające, które napinają skórę. Kiedyś tego nie było i moja mama w moim wieku wyglądała jak babcia. Spinała włosy i nosiła garsonki, a ja nie mam garsonek w swojej szafie - przyznała się piosenkarka w rozmowie z 'Super Expressem'. 

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 15.05.2019 PREMIERA KSIAZKI KATARZYNY KALICINSKIEJ I MALGORZATY KALICINSKIEJ PT. A MIALO BYC TAK PIEKNIE N/Z: MAJKA JEZOWSKA
VIPHOTO/East News

Majka Jeżowska Majka Jeżowska Fot. majka_jezowska_/Instagram

Majka Jeżowska chwali się figurą

Jeżowska może też pochwalić się fantastyczną figurą. Jakiś czas temu piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęciami w bikini. Widać na nich, że 59-latka ćwiczy i dba o dietę. 


Instagram majka_jezowska


Instagram.com/ majka_j

Majka Jeżowska Majka Jeżowska Fot. majka_jezowska_/Instagram

Majka Jeżowska na Instagramie

Jeżowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie eksperymentuje z filtrami i doskonale się przy tym bawi. 

a
Fot. majka_jezowska_/Instagram

a

Majka Jeżowska w 1996 roku Majka Jeżowska w 1996 roku Leopold DZIKOWSKI/East News

Majka Jeżowska w 1996 roku

Majka Jeżowska zainteresowała się tworzeniem muzyki dla dzieci, bo chciała skomponować piosenkę dla swojego syna. Już w latach 80. zorientowała się, że tego typu twórczości brakuje na rynku muzycznym. Dlatego też jej piosenka "A ja wolę moją mamę", oparta na tekście Agnieszki Osieckiej, szybko stała się hitem. Rok później artystka wydała płytę o tym samym tytule. Na jej kanwie powstał musical.  

Majka Jeżowska w 2000 roku Majka Jeżowska w 2000 roku AKPA

Majka Jeżowska w 2000 roku

Majka Jeżowska przez lata współpracowała z Jackiem Cyganem. Zrobiła karierę nie tylko jako piosenkarka, lecz także producent muzyczny. Jest też założycielką i właścicielką firmy fonograficznej Ja-Majka Music.

Majka Jeżowska w 2003 roku Majka Jeżowska w 2003 roku KAPIF.pl

Majka Jeżowska w 2003 roku

Jeżowska od roku 2003 roku jest też ambasadorem dobrej woli przy UNICEF-ie.

Majka Jeżowska w 2009 roku Majka Jeżowska w 2009 roku KAPIF.pl

Majka Jeżowska w 2008 roku

Jeżowska w 2008 roku prowadziła w TV Puls program dla dzieci pt. "Singa Dinga". 

Majka Jeżowska w 2009 roku Majka Jeżowska w 2009 roku KAPIF.pl

Majka Jeżowska w 2009 roku

W 2008 roku piosenkarka została też twarzą słynnej kampanii "Cała Polska czyta dzieciom". 

Majka Jeżowska w 2011 roku Majka Jeżowska w 2011 roku KAPIF.pl

Majka Jeżowska w 2011 roku

Nie każdy wie, że wokalistka jest również członkiem Rady Fundacji Ronalda McDonalda.

Koty Majki Jeżowskiej Koty Majki Jeżowskiej Fot. majka_jezowska_/Instagram

Majka Jeżowska kocha koty

Jeżowska kocha także koty. Na Instagramie często chwali się dwójką swoich podopiecznych. Jak dowiadujemy się ze wpisów, Xabi i Tina trafiły do wokalistki z ulicy. 

a
Fot. majka_jezowska_/Instagram

a
Fot. majka_jezowska_/Instagram

AG