Odmieniony Krzysztof "Diablo" Włodarczyk rozpływa się nad córką i snuje plany na przyszłość. ''Jestem zaangażowanym ojcem''

Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk pół roku temu po raz trzeci został ojcem. Niedawno opowiedział o swoich planach na przyszłość i wyzwaniach, z jakimi musiał się zmierzyć jako rodzic.

Krzysztof ''Diablo'' Włodarczyk miał burzliwe życie prywatne, w którym nie brakowało ostrych zakrętów. Jeszcze kilka lat temu w mediach co chwilę pojawiały się informacje dotyczące jego relacji, a w pewnym momencie było o nich głośniej niż o sportowych sukcesach. Wszystko wskazuje na to, że sportowiec wreszcie się ustatkował, a w jego życiu najważniejsza jest rodzina, o czym opowiedział w jednym z wywiadów.

Zobacz wideo Gwiazdy, które niedawno powitały na świecie dzieci

Krzysztof Włodarczyk szczerze o ojcostwie

We wrześniu 2019 roku przyszła na świat córka Włodarczyka, Marysia, która jest owocem miłości z jego partnerką, Karoliną. To trzecie dziecko boksera. Warto zaznaczyć, że z poprzednich związków ma dwoje dzieci z dwiema różnymi kobietami. Z byłą żoną, Małgorzatą Babilońską ma osiemnastoletniego syna, Cezarego. Matką jego drugiego dziecka - Zuzanny, jest partnerka, z którą spotykał się jeszcze w trakcie trwania małżeństwa. Mimo wielu zawirowań Włodarczyk osiągnął życiowe spełnienie, co wyznał w rozmowie z tygodnikiem ''Twoje Imperium''.

Z czasem odkryłem, że do szczęścia potrzebne są mi zupełnie niematerialne rzeczy. Oraz boks, który kocham miłością wielką - powiedział w wywiadzie.
 

Odkąd na świat przyszła jego córka, Marysia, bokser przewartościował swoje życie i zaczął patrzeć na świat w zupełnie innych barwach. Krzysztof wyznał, że spełnia się w roli ojca, a wychowywanie córki daje mu mnóstwo radości. Aktywnie uczestniczy w wychowaniu Marysi.

Jestem przede wszystkim ojcem zaangażowanym i obecnym. Wstaję w nocy i nad ranem dość często. Z Karoliną dzielimy się obowiązkami - dodał. 

Krzysztof pozostaje również w stałym kontakcie z Cezarym i Zuzią. Regularnie organizują spotkania w rodzinnym gronie. Bokser dodał, że sześcioletnia Zuzia uwielbia opiekować się młodszą siostrzyczką. Zdradził również, że planuje przyszłość ze swoją narzeczoną, Karoliną. Wygląda na to, że zamierzają stworzyć wielką, patchworkową rodzinę. 

KK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.