Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po raz trzeci został ojcem. Matką dziecka jego kolejna partnerka. Pokazał zdjęcie córki. "Zaczynam dziś nowy 38 rozdział"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk został ojcem. Na świat przyszło trzecie już dziecko boksera.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma za sobą dość burzliwe życie prywatne. Wydaje się jednak, że bokser w końcu się ustatkował. Na świat bowiem przyszło już trzecie dziecko Włodarczyka. Dodajmy w tym miejscu, że "Diablo" ma już dwoje dzieci z dwiema różnymi partnerkami. Wiele wskazuje na to, że teraz odnalazł już tę jedyną o imieniu Karolina. Radosną nowiną, jaką są narodziny ich potomstwa, bokser pochwalił się na Facebooku. 

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po raz trzeci został ojcem

Córka Krzysztofa i Karoliny przyszła na świat w niedzielę. Szczęścili rodzice dali dziewczynce na imię Marysia. 

Moi kochani, chciałbym przedstawić Wam Marysię, moją córcię. Taki dostałem prezent na 38 urodziny. Dziękuje Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowna istotę i za to ile zmieniła i wniosła w moje życie. Niejeden stawiał na mnie krzyżyk, ba! Sam na siebie go stawiałem, ale jeśli spotykamy dobrych ludzi i Bóg jest z nami, wszystko zaczyna budować się na nowo. Zaczynam dziś nowy 38 rozdział - napisał na Facebooku Włodarczyk.

Bokser zamieścił też w sieci zdjęcie swojej córki. 

"Diablo" udzielił także wywiadu "Super Expressowi", w którym wyznał, że wraz z Karoliną są bardzo szczęśliwi. 

Narzeczona czuje się dobrze, dziecko również. Marysia, podobnie jak mama, jest bardzo uśmiechnięta i już widać, że będzie optymistką. Jesteśmy bardzo szczęśliwi (...) Narodziny dziecka oznaczają duże zmiany w życiu każdego (...) Czuję się bardziej dojrzały i odpowiedzialny. 

Zapewnił, że "nie jest to jego ostatnie słowo, jeśli chodzi o potomków". W takim razie trzymamy kciuki i gratulujemy. 

Te gwiazdy urodziły w ubiegłym roku: 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.