Kochanka Włodarczyka pozbawi go praw rodzicielskich? "Córka go nie pamięta". Zdradza więcej: Napisał SMS-a "dla ciebie nic"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma roczną córkę ze swoją byłą kochanką, Magdaleną Radomską. Kobieta twierdzi, że sportowiec nie chce płacić alimentów, a do tego zaniedbuje kontakty z córką.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk ma nieślubną córkę, roczną Zuzię. Jednak, jak donosi "Twoje Imperium", bokser nie utrzymuje kontaktu z dzieckiem. Ma też złe relacje z jego matką. Przykładem to potwierdzającym może być opisana przez tygodnik sytuacja z 26 września.

Powiedział, że chce zobaczyć córkę. Byłyśmy u moich rodziców pod Rzeszowem. Powiedział, że przyjedzie, ale zjawił się dopiero po godzinie 21. Nie zważając na to, że dziecko o tej porze śpi, zażądał spotkania. Krzysiek do domu moich rodziców ma wstęp wzbroniony, a ja mu po nocy nigdzie Zuzi wozić nie będę, więc zaproponowałam, żeby wrócił następnego dnia. Zwyzywał mnie od najgorszych i ponownie oskarżył, że utrudniam mu kontakt z córką - opowiedziała w rozmowie "Twoim Imperium" Magdalena Radomska, matka córki boksera.

Krzysztof 'Diablo' WłodarczykKrzysztof "Diablo" Włodarczyk WBF/Eryk Schmidt WBF/Eryk Schmidt

Jeszcze mocniejsze słowa pod adresem "Diablo" Włodarczyka zostały opublikowane przez "Na żywo". Według tygodnika bokser uchyla się od płacenia alimentów na córkę - zasądzona kwota to 2,5 tys. zł.

Oddałam sprawę do komornika, a ten stwierdził, że jego konta są puste. Tymczasem, jak sam przyznał na rozprawie sądowej, na same korepetycje płaci 1700 złotych miesięcznie. Wiem, że jego żona co dwa miesiące lata na egzotyczne wakacje, ubiera się u modnych projektantów. (...) Zgłoszę sprawę na policję, bo uchylanie się od płacenia alimentów jest przestępstwem - powiedziała Radomska.

Matka córki Diablo przyznaje też, że bokser zareagował bardzo nerwowo, kiedy dowiedział się, że Radomska nie godzi się na jego spotkanie z dzieckiem po godz. 21:

Padły mocne słowa, groźny. Zarzucił, że utrudniam mu kontakt z córką. Potem w SMS-ie napisał: "Dla małej wszystko, dla ciebie nic". Ten człowiek niszczy mnie psychicznie - przyznała.

Podobno matka Zuzi myśli o pozbawieniu praw rodzicielskich jej ojca.

Zuzia nie potrzebuje tak nieodpowiedzialnego ojca - mówi Radomska w "Na Żywo". - To smutne, ale ona nawet go nie pamięta. Nie wie, że jest ktoś taki jak tata. Muszę mieć możliwość decydowania o prawach córki, jej leczeniu, edukacji .
Nie będę już wyciągała ręki na zgodę. Rozważam odebranie mu praw rodzicielskich - poinformowała na łamach "Twojego Imperium".
Zobacz wideo

kas, jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.