"Diablo" Włodarczyk zdradzał żonę, a ta mu wybaczała. Teraz złożył papiery rozwodowe. Powód? Już planuje ślub z nową partnerką

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk po wielu kryzysach w swoim małżeństwie zdecydował się na rozwód. Bokser chce bowiem ponownie stanąć na ślubnym kobiercu z nową wybranką.

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk zdecydował się na rozwód - informuje najnowsze wydanie "Twojego Imperium". Jak donosi tygodnik, bokser złożył już papiery rozwodowe do Sądu Okręgowego w Warszawie. Skąd taka decyzja? Sportowiec planuje zrobić porządek ze swoim życiem osobistym i ożenić się z nową ukochaną. Pierwsza rozprawa rozwodowa ma się odbyć w przeciągu pół roku.

"Twoje Imperium" sugeruje, że rozwód może słono kosztować boksera i że w związku z tym będzie musiał zacisnąć pasa. Ich zdaniem żona sportowca może się od niego domagać wysokich alimentów na syna.

Ma już zasądzone alimenty na nieślubną córkę, 4-letnią Zuzię, którą ma z byłą kochanką, Magdaleną Radomską. Co miesiąc musi na to wyłożyć 1800 złotych - przypomina "Twoje Imperium".

Obecna partnerka Krzysztofa Włodarczyka

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk spotyka się obecnie z Kariną, z którą związał się latem 2017 roku. Niestety, niewiele o niej wiadomo. Sam główny zainteresowany nie chce zdradzać szczegółów na temat swojej ukochanej. To dla niej Krzysztof Włodarczyk wyprowadził się w zeszłym roku od swojej żony i ich syna.

Krzysztof Włodarczyk i Małgorzata Babilońska

Historia małżeństwa Krzysztofa Włodarczyka i Małgorzaty Babilońskiej nie jest kolorowa. Już nieraz zdarzały się im kryzysy, ale para godziła się ze względu na syna. Bokser kilka razy zdradził żonę, jednak ta wybaczała mu słabości. Małżeństwem byli od 2007 roku.

AG

Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.