Agnieszka Hyży pokazała stare zdjęcia z Pauliną Sykut. "Czas leci, a my ciągle razem". Jedna z nich bardzo się zmieniła

Agnieszka Hyży i Paulina Sykut od lat są ikonami Polsatu. Często prowadzą te same imprezy i od dawna współpracują na planie "Tańca z Gwiazdami". Na Instagramie pojawił się właśnie post, w którym ta pierwsza wspomina ich wspólną przeszłość.

Paulina Sykut-Jeżyna do telewizji Polsat trafiła w 2007 roku. Zaczęła od prowadzenia prognozy pogody, jednak później pojawiła się w innych formatach. Była gospodarzem "Must be the Music", a od trzech lat jest prowadzącą show "Taniec z Gwiazdami". Agnieszka Hyży przeszła do stacji w tym samym roku, co Sykut. Ona nieco dłużej pracuje na planie tanecznego programu, gdzie dołączyła do obsady w 2014 roku.

Paulina Sykut i Agnieszka Hyży na starych zdjęciach

Jak już wspomnieliśmy, często prowadzą te same imprezy, organizowane przez Polsat. Kawał czasu, jaki spędziły razem, nastroił Agnieszkę Hyży refleksyjnie:

Star(sze), ale jar(sze). Czas leci, a my ciągle... razem - napisała.
 

Dodała też kilka ich zdjęć z dawnych lat. Większą zmianę przeszła pogodynka, która przede wszystkim zmieniła kolor włosów - zrezygnowała z czarnego i jest teraz blondynką. Hyży za to odeszła od dość jasnych odcieni blondu. Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy:

Im starsze, tym piękniejsze.
Czas działa zdecydowanie na Waszą korzyść.
Jak wino - komplementują.

Paulina Sykut ma świetną figurę. Dzięki tym ćwiczeniom zachwyca sylwetką:

Zobacz wideo

Zgadzacie się z tymi opiniami?

AW