Alicja Janosz zdobyła popularność jeszcze jako uczestniczka pierwszej edycji programu "Idol" w 2002 roku. Artystka swoim talentem szybko zaskarbiła sobie przychylność jury oraz widzów i ostatecznie zwyciężyła show. Choć wokalistka nie zrobiła tak spektakularnej kariery jak Monika Brodka, Ania Dąbrowska czy Krzysztof Zalewski to nie porzuciła muzyki. Obecnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów wokalnych dla dzieci, uczy gry na ukulele i tworzy muzykę skierowaną do najmłodszej widowni.
W życiu prywatnym Alicji Janosz również się wiedzie. Od 2010 roku jest szczęśliwą żoną Bartosza Niebieleckiego, z którym tworzy zgodne i pełne miłości małżeństwo. Owocem ich związku jest syn Tymon, który przyszedł na świat 16 września 2014 roku. 30 marca wokalistka pojawiła się wraz ze swoim pierworodnym i mężem na nagraniu piątego odcinka "Tańca z gwiazdami". Obecność artystki i jej rodziny nie umknęła uwadze czujnych fotografów, którzy uchwycili ich na kilku zdjęciach zza kulis.
Fotografiami Janosz postanowiła pochwalić się na swoim profilu na Instagramie, czym wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów. W licznych komentarzach internauci zwracali uwagę na to, jak udaną rodzinę tworzy z bliskimi oraz zachwalali głos zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola", "Piękna rodzinka", "Ala zaśpiewałaś przepięknie", "Jesteś piękna i śpiewasz cudnie. Dzięki za występ w ostatnią niedzielę marca" - pisali rozentuzjazmowani fani.
- Przez lata słyszę, co się ze mną stało, bo nie ma mnie w telewizji… Jest sporo artystów, którzy wcale nie są obecni w mediach masowych, a istnieją, grają, mają swoich fanów. Od ponad dwudziestu już lat żyję z koncertów - opowiadała w 2023 roku Janosz dla "Wprost". Artystka chciała podkreślić tym, że mimo iż na co dzień nie bryluje w światłach reflektorów, to wciąż spełnia się w branży, którą kocha. Wycofanie się z przestrzeni publicznej było jednak związane presją, którą wokalistka miała zacząć odczuwać. - Wycofałam się z tzw. robienia kariery. Kosztem wygranej w "Idolu" było moje poczucie, że nie dałam rady. W tamtym czasie moim największym pragnieniem było czuć się bezpieczną, kochaną i wystarczającą - przez lata szukałam tego na zewnątrz, aż w końcu zrozumiałam, że sama mogę to sobie dać - mówiła.
Lubomirski-Lanckoroński z żoną i Trzaskowski na wyścigach konnych. Ekspertka załamała ręce
"Taniec z gwiazdami". Kto pożegnał się z show w siódmym odcinku?
Szpak o bolesnym rozstaniu. "Najbardziej zatruta relacja w moim życiu"
18-latek z "Must Be the Music" zamieścił nowy wpis o rodzinie. "Nie dam rady dłużej milczeć"
Kurzopki pod okiem stylisty. To powinna zmienić Cichopek. "Niepotrzebnie odwraca uwagę"
Emocjonalne grafiki Damięckiej 19 kwietnia. Tak upamiętniła rocznicę powstania w getcie warszawskim
Pierwsze małżeństwo Skrzyneckiej rozpadło się z hukiem. "W niczym nie zawiodłam"
Wiśniewski zabrał pięcioletniego syna na budowę. To w tej willi mieli zamieszkać z Polą
Jolanta Kwaśniewska w pięknych balerinach. W H&M znajdziesz podobne i idealne na lato