Józef Wojciechowski jest jednym z najbogatszych Polaków. 76-letni właściciel J. W. Construction od 2018 roku spotyka się z Patrycją Tuchlińską. Krótko przed tym jak związał się z modelką, był widywany w towarzystwie Beaty Pruskiej, z którą planował ślub. Uczestniczkę show TTV "Damy i wieśniaczki" i biznesmena dzieliła różnica 45 lat. O ich związku dowiedzieliśmy się podczas gali 25-lecia Polsatu. Ich debiutanckie wyjście zaszokowało, gdyż Wojciechowski był świeżo po rozwodzie z młodszą o 37 lat Laurą Michnowicz. Pruska, podobnie jak była żona miliardera, nie zniknęła całkowicie z mediów.
ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tuchlińską i Wojciechowskiego dzieli 50 lat różnicy. Prywatny helikopter i bajkowa willa to nie wszystko
Jeszcze w styczniu 2018 roku Józef Wojciechowski i Beata Pruska spędzali czas w Stanach Zjednoczonych. Zaręczyli się, a partnerka miliardera w wywiadach podkreślała, że planują ślub. W mediach chętnie chwaliła się kulisami opływającego w luksusy życia, do Stanów lecieli prywatnym samolotem a wolne chwile spędzali w bardzo ekskluzywnych miejscach.
Ich sielanka nie trwała jednak długo. Wojciechowski w tym samym roku związał się z Tuchlińską, z którą jest do tej pory i doczekali się syna. Pruska krótko po debiucie na gali Polsatu była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny na imprezie Playboya. W kuluarach plotkowano, że zostawiła miliardera. W mediach zdradziła, że ponownie jest zakochana, a jej partner ma nieco ponad 20 lat.
Pruska nie zadebiutowała na salonach u boku miliardera. Do świata show-biznesu wprowadził ją Tomasz Puzon, znajomy karateka, u boku którego pozowała na ściankach jeszcze przed związkiem z Wojciechowskim. Na branżowych eventach modelka wzbudzała spore zainteresowanie mediów, a wszystko za sprawą skąpych stylizacji. Wystąpiła także w programie TTV "Damy i wieśniaczki", gdzie zaprezentowała się oczywiście jako dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.
Beata Pruska prowadzi profil na Instagramie, który obserwuje ponad 50 tys. internautów. Zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, wytwarza naturalne świece sojowe.
W dalszym ciągu jest wierna wizerunkowi sprzed lat. Nie zmieniła kolor włosów, pasjonuje się modą i stawia na wyraziste stylizacje, a także mocny makijaż. W tym roku Beata Pruska świętowała 31. urodziny.
Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony.
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Senyszyn zrobiła ranking byłych pierwszych dam. "Specjalnie się nie starały"
Nawrocka zawitała do butiku Przetakiewicz. Projektantka wprost o jej zachowaniu
Nawrocki w Londynie mówił po angielsku. Specjalistka nie ma wątpliwości, czy zrobił postępy
Nagle wybiegł przed Nawrockim. Prezydent nie ukrywał zaskoczenia. "Nie będziemy dzisiaj sami"
Maciej Pela zdradził plany na ferie zimowe. Przygotował dla córek wyjątkowe atrakcje
Książę Lubomirski wprost o Owsiaku. Mówi o "złej prasie"
Były partner Janji Lesar wiruje na parkiecie. Uczy gwiazdę "Przyjaciółek"
Wiadomo, jak syn Mgleja zwraca się do Roksany Węgiel. To wiele mówi o ich relacjach