Polski miliarder zabrał swoją 45 lat młodszą partnerkę na wakacje. Prywatny samolot i luksusowe miejsca to dopiero początek

Józef Wojciechowski i Beata Pruska spędzają obecnie czas w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna chętnie pokazuje zdjęcia z tej podróży.

O tym, że Beata Pruska i Józef Wojciechowski są parą dowiedzieliśmy się podczas gali z okazji 25-lecia Polsatu. Ich debiutanckie wyjście było zaskakujące, bowiem Wojciechowski do tej pory był w związku o 40 lat młodszą Laurą Michnowicz. Najwyraźniej związek jednego z najbogatszych Polaków z nową partnerką kwitnie. Obecnie para przebywa w Stanach Zjednoczonych, a Pruska chętnie pokazuje zdjęcia z wyjazdu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PODRÓŻY>>>>

Zdjęcia wskazują na to, że przemieszczają się prywatnym samolotem, a wolne chwile spędzają w bardzo ekskluzywnych miejscach. Pruska wrzuca też fotki, na których pozuje przy markowych, luksusowych butikach. Nic dziwnego, że chce się w sieci chwalić podróżą.

Gala Polsatu to nie był dla Pruskiej pierwszy raz na warszawskich salonach. Pojawiła się na nich już kilka lat temu u boku karateki, Tomasza Puzona. Po rozstaniu, na branżowych imprezach pojawiała się już sama. Stale jednak wzbudzała zainteresowanie mediów. Być może dlatego, że wielokrotnie pozowała na ściance skąpo ubrana. Dziewczyna pojawiła się również w programie "Damy i wieśniaczki", gdzie wystąpiła oczywiście jako... dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.

70-letni Józef Wojciechowski od lat należy do czołówki najbogatszych Polaków. Pokaźnego majątku dorobił się na firmie budowlano-deweloperskiej J.W. Construction. Myślicie, że teraz pomoże Pruskiej odnieść jakiś sukces?

MT

Więcej o: