Ten polski miliarder uwielbia młodsze kobiety. Jego poprzednia ukochana wyglądała jak "skwarka". Teraz przeszła sporą przemianę

Polski miliarder, Józef Wojciechowski, lubi młodsze kobiety, które z naturalnością mają niewiele wspólnego. Jego ostatnia partnerka przypominała niegdyś spolszczoną wersję króliczka Playboya. Teraz? Zaskakuje urodą.

Józef Wojciechowski, polski miliarder, spotyka się aktualnie z Beatą Pruską. Ponad 70-letni właściciel J. W. Construction pojawił się u jej boku na gali 25-lecia Telewizji Polsat.

Deweloper najwyraźniej ma słabość do młodszych partnerek, które lubią eksperymentować z wyglądem i daleko im do naturalnego piękna. Jego wcześniejszą partnerką była młodsza o niemal 40 lat (!) Laura Michnowicz. Na początku ich znajomości wyglądała jak typowa "skwarka".

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Teraz jednak przeszła ogromną metamorfozę. Zrezygnowała z solarium, tandetnych ubrań i tlenionych włosów. Stawia na naturalny wygląd i robi coś, czego wcześniej chyba nawet sobie nie wyobrażała - często pokazuje się bez makijażu. Dziś jest kobietą z klasą i widać, że skorzystała z porad dobrej stylistki.

Myślicie, że Wojciechowski dokonał słusznego wyboru rezygnując z Michnowicz dla Pruskiej?

AW

Więcej o:
Komentarze (142)
Właściciel J. W. Construction, Józef Wojciechowski, uwielbia młodsze kobiety. Jego wcześniejsza ukochana wyglądała jak skwarka. Teraz przeszła sporą przemianę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cucurucu

  Oceniono 69 razy 63

  Facio ubiera sie w biale garnitury i czarna koszule - to duzo mowi o jego gustach

 • forfiter_jr

  Oceniono 62 razy 58

  A one uwielbiają jego... Konto:D

 • fast180

  Oceniono 45 razy 45

  Ale sobie zmienił, wymienił pustaka, na konia, który mówi.

 • Gość: c c c

  Oceniono 57 razy 41

  Młode kobiety? Przecież to prostytutki.

 • perkis1234

  Oceniono 35 razy 33

  Przecież oczywiste, że poleciała na jego przepastną wiedzę, dojrzałość i doświadczenie życiowe :DDDD Publicznie, w 99,9% przypadków laski właśnie tak tłumaczą swój związek z o wiele starszym gościem.

  A tak na serio są jedynie dwie możliwości:
  1. Laska pochodzi z biednego domu, być może z rozbitej rodziny. Bardzo prawdopodobne, że wychowała się bez ojca. Ma zapewne jakieś tam problemy natury psychologicznej, poważne traumy życiowe itp. Szuka atrapy ojca, którego nie miała i lekarstwa na własne kompleksy.

  2. Jest wyrachowaną s*ką, imponuje jej wyłącznie pozycja zawodowa i pieniądze partnera. Liczy, że pomoże jej to jakoś w ,,karierze". Odpowiada jej związek typu "sugar daddy". Prawdopodobnie nie miałaby problemów moralnych z prostytuowaniem się, oczywiście o ile w grę wchodziłyby odpowiednie pieniądze.

  99% takich związków to właśnie takie dwa wyżej wymienione przypadki, jeżeli laska jest dużo młodsza od faceta z którym się spotyka.

 • qrzysiu

  Oceniono 37 razy 31

  Jak ja byłbym miliarderem to też pukałbym co bym chciał i miał w doopie wszelki krytycyzm...

 • sop3

  Oceniono 34 razy 30

  Taki sam oblech jak ten z Hollywood.A ona wyda za parę lat oświadczenie o molestowaniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX