Była partnerką Puzona, wzięła udział w "Damach i wieśniaczkach", a teraz... usidliła 70-letniego polskiego miliardera

Beata Pruska na gali 25-lecia Telewizji Polsat pojawiła się u boku polskiego miliardera, Józefa Wojciechowskiego, właściciela firmy J.W. Construction.

Józef Wojciechowski od lat należy do czołówki najbogatszych Polaków. Pokaźnego majątku dorobił się na firmie budowlano-deweloperskiej J.W. Construction. Mężczyzna przed laty pozostawał w związku z urodziwą blondynką, Laurą Michnowicz. Sytuacja jednak najwyraźniej uległa zmianie... bowiem Wojciechowski na gali 25-lecia Polsatu nie pojawił się z Michnowicz, a z Beatą Pruską.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Pruska po raz pierwszy na warszawskich salonach zawitała dobrych kilka lat temu u boku karateki, Tomasza Puzona. Później na branżowe eventy przychodziła już sama, za każdym razem wzbudzając spore zainteresowanie mediów. Jej obecność na ściankach w skąpych ubraniach okazała się być eksperymentem społecznym, którego pomysłodawcą był Daniel Wrocławek.

Aby zostać celebrytą, wystarczy pokazać cycki – taką tezę postawił Daniel Wrocławek na początku swojego filmu dokumentalnego "Celebryci".

Wrocławek przyznał wtedy, że sam był zaskoczony, że okazało się to aż tak proste.

Wystarczy trochę manipulacji i tak naprawdę można zrobić celebrytę z każdego - powiedział kilka lat temu w "Dzień Dobry TVN".

Po zakończonym eksperymencie Pruska usunęła się nieco w cień. W międzyczasie wystąpiła jeszcze w programie TTV "Damy i wieśniaczki", gdzie wystąpiła oczywiście jako... dama. Przedstawiła się wówczas jako projektantka i modelka z Warszawy.

Jak myślicie, ma szanse zostać w Polsce prawdziwą "gwiazdą"? I czy Wojciechowski jej w tym pomoże?

MM

Więcej o:
Komentarze (218)
Beata Pruska na gali 25-lecia Polsatu pojawiła się u boku Józefa Wojciechowskiego. Usidliła 70-letniego polskiego miliardera?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Boddoxx

  Oceniono 180 razy 154

  80% Polek chce związać się z bogatym mężczyzną. Miłość nie ma tu znaczenia poza miłością do pieniędzy.

 • perkis1234

  Oceniono 117 razy 103

  Poleciała na jego przepasną wiedzę, dojrzałość i doświadczenie życiowe :DDDD W 99,9% przypadków laski tłumaczą swój związek z o wiele starszym gościem.

  A tak na serio są jedynie dwie możliwości:
  1. Laska pochodzi z biednego domu, być może z rozbitej rodziny. Bardzo prawdopodobne, że wychowała się bez ojca. Ma zapewne jakieś tam problemy natury psychologicznej, poważne traumy życiowe itp. Szuka atrapy ojca, którego nie miała i lekarstwa na własne kompleksy.

  2. Jest wyrachowaną s*ką, imponuje jej wyłącznie pozycja zawodowa i pieniądze partnera. Liczy, że pomoże jej jakoś w ,,karierze". Odpowiada jej związek typu "sugar daddy". Prawdopodobnie nie miałaby problemów moralnych z prostytuowaniem się, oczywiście o ile w grę wchodziłyby odpowiednie pieniądze.

  99% takich związków to właśnie takie dwa wyżej wymienione przypadki, jeżeli jest duża różnica wieku między partnerami.

 • sector23

  Oceniono 81 razy 77

  To musiała być miłość od pierwszego wejrzenia..... w zasoby finansowe wybranka. Swoją droga prawdziwy z niego przystojniak o aparycji arystokraty przedmieść.

 • Gość: ja

  Oceniono 68 razy 66

  hahaha "piękność", kocham was ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX