Książę William i księżna Kate doczekali się trójki dzieci. Książę George ma niecałe 11 lat, księżniczka Charlotte, a książę Louis - sześć. Królewskie rodzeństwo znajduje się niezwykle wysoko w linii sukcesji do brytyjskiego tronu. Jak wiadomo, obecnym monarchą jest król Karol III. Zaraz za nim znajduje się najstarszy syn, William. Drugie miejsce zajmuje książę George. Jak się okazało, gdy chłopiec skończy 12 lat, będzie musiał dostosować się do pewnej zasady. Chodzi o bezpieczeństwo podczas podróży.
Brytyjska rodzina królewska często przemieszcza się samolotem w różne miejsca. Jak się okazało, gdy książę George skończy 12 lat, nie będzie już mógł podróżować ze swoim tatą, siostrą i bratem. Najstarszy syn pary książęcej jest drugi w kolejce do tronu po księciu Williamie. Już 22 lipca 2025 roku zostanie objęty protokołem królewskim. Ta zasada zabrania członkom rodziny królewskiej na wspólne latanie samolotem. Portal Daily Star cytuje dawnego pilota króla Karola III, Grahama Laurie. Mężczyzna wyjawił, że protokół powstał w 1994 roku. Już wtedy każdy członek rodziny musiał latać osobno. Dzieci mogły jednak podróżować z rodzicami, zanim skończyły 12 lat. Celem tej zasady jest zapewnienie bezpieczeństwa następcom tronu. Spodziewaliście się takiego protokołu? Po więcej kadrów z księciem George'em zapraszamy do naszej galerii na górze strony.
Księżna Kate w ostatnich kilku miesiącach zrezygnowała z wystąpień publicznych. Wszystko z uwagi na chorobę nowotworową. Ukochana księcia Williama zawsze z chęcią pojawiała się na oficjalnych wydarzeniach. Obecnie skupia się na swoim zdrowiu. Wyjątkiem były urodziny króla Karola III, czyli parada Trooping the Colour. Wkrótce odbędzie się finał Euro 2024. Czy księżna zaszczyci swoją obecnością? Wygląda na to, że nie. Powód nie jest jednak związany z jej chorobą. Prawdziwa przyczyna została ujawniona przez serwis express.co.uk. Ukochana księcia Williama jest patronką angielskiego rugby. Z tego względu publiczne wspieranie zawodników piłki nożnej nie byłoby w jej przypadku dobrze widziane. Spodziewaliście się? ZOBACZ TEŻ: O walce księżnej Kate z nowotworem trąbi świat. W jakim jest stanie? Ekspertka widzi przejmującą zmianę
Jóźwiak urządzała domy z Szelągowską, sama mieszka na 43 m2. Pochwaliła się wnętrzem
Gospodarstwo Andrzeja z Plutycz robi wrażenie. Wiadomo, ile hektarów posiada
Włodarczyk ucięła temat po pytaniu od Gessler. "Nie chcę o tym rozmawiać"
Andrzej wyjechał z Plutycz. Powierzył ojcu i bratu ważne zadanie
Wypowiedź Dębskiego o synu wywołała burzę. Jurksztowicz nie gryzła się w język. "Oczywiście, że miałam żal"
Ujawniono szczegóły szokujących zdjęć Mountbattena-Windsora z akt Epsteina
CCC czyści magazyny na wiosnę. Skórzane buty Lasocki i Rieker teraz za ułamek ceny
Nowa gospodyni w Plutyczach? Monika zawróciła w głowie Andrzejowi. "Połóż się, kochanie. Przytul mnie"
Kurzajewski na antenie nagle podzielił się prywatą. Chodzi o willę, którą kupił z Cichopek