Dlaczego księżna Kate nie wybrała się na koncert Taylor Swift? Ujawniono powód

Niedawno odbył się koncert Taylor Swift w Londynie. Na wydarzeniu bawił się książę William wraz z dziećmi. Gdzie była księżna Kate?

Taylor Swift jest obecnie w trakcie trasy koncertowej "The Eras Tour". Nie da się ukryć, że seria wydarzeń bije rekordy popularności na całym świecie. Wierni fani wokalistki wręcz walczyli o bilety na wydarzenia. Wśród słuchaczy popularnej piosenkarki znajdują się również znane gwiazdy. Co więcej, w rytm muzyki Taylor bawi się nawet brytyjska rodzina królewska. Książę William spędził wspaniały czas na koncercie. Gdzie wtedy była jego ukochana? 

Zobacz wideo Taylor Swift wystąpi w Polsce. Przypominamy, jak wyglądała walka o bilety

Brytyjska rodzina królewska bawiła się na koncercie Taylor Swift. Dlaczego zabrakło księżnej Kate?

Jak wiadomo, księżna Kate po operacji jamy brzusznej zniknęła z życia publicznego. Po kilku miesiącach nieobecności w końcu wyznała, że choruje na nowotwór. Jakież było zdziwienie fanów, gdy ukochana Williama pojawiła się na Trooping the Colour, czyli urodzinach króla Karola III. Czy to oznacza, że teraz wróci do swoich obowiązków? Nic bardziej mylnego. Księżna Kate nie wybrała się również na koncert Taylor Swift. Póki co, nie będzie uczestniczyć w oficjalnych wydarzeniach.  "Nie oczekuje się, że księżna Kate weźmie udział w jakichkolwiek przyszłych koncertach Taylor. Jej pojawienie się na Trooping the Color nie oznacza jeszcze, że wraca do pełnego harmonogramu wystąpień publicznych" - wyznał informator zagranicznego portalu etonline.com. Po więcej kadrów z brytyjskiej rodziny królewskiej zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Książę William nie mógł się powstrzymać. Tak tańczył na koncercie Taylor Swift

Jak się okazało, książę William jest wielkim fanem Taylor Swift. Pierwszy koncert Taylor Swift w ramach trasy "The Eras Tour" w Londynie odbył się 21 czerwca. Artystka na Stadionie Wembley zagra trzy dni z rzędu. Wokalistka została specjalnie ugoszczona w Wielkiej Brytanii. Orkiestra wojskowa armii brytyjskiej wykonała jeden z największych hitów Taylor Swift, czyli "Shake it Off". Co więcej, utwór w tym roku świętuje w dodatku swoje dziesięciolecie. Na koncercie książę William nie mógł się powstrzymać. Ukochany księżnej Kate bez wahania pląsał do tej samej piosenki. Wygląda na to, że dał się ponieść chwili. Później zabrał dzieci na backstage, gdzie mógł zamienić słowo z artystką. ZOBACZ TEŻ: Książę William i król Danii spotkali się na meczu we Frankfurcie. Uwagę zwraca gest syna króla Karola

Wybieracie się na koncert Taylor Swift?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.