Książę Harry wypomina to rodzinie od lat. W dzieciństwie miał brutalny przydomek. Tak go nazywano

Książę Harry od lat pozostaje w sporze z pozostałymi członkami rodziny królewskiej. Jak sam twierdzi, ma im wiele do zarzucenia. W swojej książce zdradził m.in., jakim przezwiskiem do niego mówiono.

W 2020 roku Książę Harry i Meghan Markle zszokowali niemal cały świat, obwieszczając, że zamierzają odłączyć się od rodziny królewskiej. Książę i księżna Sussex zrezygnowali z pełnienia oficjalnych obowiązków w rodzinie królewskiej, po czym przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Od tamtej pory pozostają w konflikcie z pozostałymi członkami rodziny i mają z nimi stale na pieńku. Wiele o relacjach rodzinnych zdradził książę Harry w swojej autobiograficznej książę o tytule "Ten drugi". Jak się okazuje, ten tytuł może nie być przypadkowy. 

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o nowej królowej Camilli oraz o zachowaniu Meghan i Harry'ego? [SONDA]

Książę Harry ma ciągły żal do rodziny. Tak go przezywali 

Jak podaje serwis mirror.co.uk, książę Harry nieraz wyrażał swoje rozżalenie z powodu nierównego traktowania. Z jego relacji wynika, że książę William jako przyszły następca tronu miał się cieszyć o wiele lepszym poważaniem w otoczeniu bliskich. Księcia Harry'ego miano natomiast wytłumaczyć. W swojej książce zdradził nawet, że dostał dość uszczypliwy przydomek. Wyznał, że nazwano go "Zapasowym". "Był to skrót często używany przez tatę, mamę i dziadka. A nawet babcię. Dziedzic i zapasowy, nie było w tym żadnego osądu, ale też nie było dwuznaczności. Byłam cieniem, wsparciem, planem B" - cytuje słowa jego książki portal mirror.co.uk. Zdjęcia księcia Harry'ego możecie obejrzeć w naszej galerii w górnej części artykułu. 

Książę Harry wymyślił specjalne przezwisko dla królowej Camilli. Nie uwierzycie, jakie 

W tym samym artykule dowiadujemy się, że sam książę Harry również nadał pewien przydomek, jednemu z członków rodziny królewskiej. W swojej książce zdradził, że był niechętnie nastawiony wobec królowej Camilli. Mało tego ujawnił, że w młodości nazywał ją "Drugą Kobietą". Mimo upływu czasu wydaje się, że konflikt na linii książę Harry, a królowa Camilla, nie wydaje się pomniejszać, a jedynie się zaognia. Zagraniczne media donosiły, że w trakcie wizyty księcia Harry'ego w Wielkiej Brytanii, gdy ten udał się, by odwiedzić schorowanego ojca, królowa Camilla miała czekać w innym pomieszczeniu. ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle i książę Harry znowu w tarapatach. Odwracają się od nich znajomi. "Padają jak muchy".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.