Meghan Markle pozwana! 21-latka twierdzi, że jest jej "porzuconą" córką

Choć Meghan Markle i książę Harry wyprali dostatecznie dużo brudów z życia członków brytyjskiej rodziny królewskiej, być może szykuje się skandal wszech czasów. Ma chodzić o rzekomą 21-letnią córkę byłej księżnej Sussex.

Książę Harry nigdy do grzecznych chłopców nie należał. Przez cały jego nastoletni okres i gdy był dwudziestoparolatkiem (choć i później się to zdarzało) jego zdjęcia z suto zakrapianych imprez obiegały media na całym świecie. Był całkowitym przeciwieństwem swojego brata - następcy tronu, księcia Williama. 

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Meghan Markle ma 21-letnią córkę? Monarchia powinna bać się skandalu wszech czasów?

W końcu jednak poznał kobietę swojego życia. Oczywiście nie była to typowa partnerka dla członków rodziny królewskiej, doskonale zaznajomiona z brytyjską socjetą. Szybko okazało się, że książę chce poślubić amerykańską aktorkę, starszą od niego o trzy lata i w dodatku rozwódkę. Członkowie brytyjskiej monarchii przecierali oczy ze zdumienia, ale uparty książę jak postanowił, tak zrobił.

Wraz z Meghan Markle stali się księciem i księżną Sussex. Spokój nie trwał jednak długo. W pewnym momencie postanowili zrzec się tytułów, wyjechać do Stanów Zjednoczonych, tam wychowywać dzieci i żyć na własny rachunek, a nie za pieniądze podatników. Celem promocji m.in. autobiografii księcia udzielili kilku głośnych wywiadów, a najgłośniejszy był rzecz jasna u Oprah Winfrey, gdzie zdradzili mroczne sekrety brytyjskiej rodziny królewskiej. Wybuchł ogromny skandal. Ale jak się okazuje, najgorsze może dopiero nadejść...

Wszystko za sprawą pozwu, który właśnie dostała aktorka i o którym pisze m.in. portal sciencetechy.com. 21-letnia dziewczyna o imieniu Sarah twierdzi, że jest córką Meghan Markle oraz zarzuca byłej księżnej rzekomo lata zaniedbań i emocjonalnego znęcania z jej strony. W tej sprawie toczy się właśnie postępowanie, a brytyjskie media aż huczą od plotek. Meghan Markle, niegdyś uwielbiana za swój urok osobisty i nowoczesne podejście do życia królewskiego, teraz spotyka się z falą krytyki. Zagorzali fani royalsów wyrażają oburzenie z powodu rzekomego zatajenia prawdy przez Meghan, podczas gdy inni kwestionują moment wniesienia pozwu, który zbiega się z okresem malejącej sympatii Sussexów w rodzinie królewskiej. Oskarżenia mogą pogłębić rozłamy wśród royalsów. 

Brytyjskie nagłówki aż wrzą. Sussexom upadnie cały PR?

Brytyjskie nagłówki aż wrzą. Dziennikarze analizują byłe związki Meghan Markle, szukając jakichkolwiek dowodów, które mogłyby potwierdzić historię 21-latki. Eksperci i komentatorzy dzielą się swoimi opiniami, co jeszcze bardziej podsyca medialną burzę. Sam pozew zapowiada ciągnący się miesiącami spektakl,  mogący ujawnić prywatne szczegóły z życia Meghan Markle, zanim poślubiła członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Konsekwencje dla relacji Meghan i Harry'ego z monarchią i społeczeństwem mogą być nieodwracalne. Jednak pośród wiru oskarżeń i spekulacji kluczowe pytanie pozostaje bez odpowiedzi: czy historia 21-latki jest autentyczna? Istnieje szansa, że może to być dość mało wyszukana mistyfikacja mająca na celu uzyskanie nieoczekiwanych korzyści finansowych od księżnej. Cóż. Dopiero czas i toczące się postępowania sądowe ujawnią prawdę. A jeśli jesteście spragnieni zdjęć Meghan i Harry'ego, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Wierzycie w te rewelacje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.