Książę William zamieścił archiwalne zdjęcie z królem Karolem. Fani domagają się jednego

W Wielkiej Brytanii Dzień Ojca obchodzi się 16 czerwca. Z tej okazji książę William postanowił opublikować zdjęcie z królem Karolem III.

Emocje nie opadły jeszcze po wielkim wydarzeniu, jakim jest w Wielkiej Brytanii Trooping the Colour - czyli urodziny króla. To właśnie tam fani mogli w końcu zobaczyć księżną Kate, która po półrocznej nieobecności w przestrzeni publicznej, pojawiła się na paradzie, co zapowiedziała w swoim oświadczeniu wydanym dzień wcześniej. Tym razem to książę William zaskoczył i zamieścił zdjęcie z królem Karolem III

Zobacz wideo Jakim tatą jest Paweł Domagała? "Ojciec to musi być odpowiedzialny"

Na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiło się zdjęcie księcia Williama z ojcem. Cóż za ujęcie!

Jak wiadomo, książę William pozostaje z ojcem w dobrych relacjach, czego nie można niestety powiedzieć o jego młodszym bracie, księciu Harrym, który od kilku lat skonfliktowany jest ze swoją rodziną. 16 czerwca w Wielkiej Brytanii obchodzony jest Dzień Ojca i z tej okazji następca tronu postanowił udostępnić zdjęcie z młodości, na którym widzimy jak bawi się w ogrodzie ze swoim ojcem - królem Karolem III. Fotografię znajdziecie w naszej galerii na górze strony. "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato" - zwięźle podpisał fotografię książę William. 

W komentarzach rozpływają się nad małym księciem Williamem. Zauważyli, że zabrakło jednego

Zdjęcie zostało wykonane, gdy starszy syn ówczesnego księcia Karola i księżnej Diany miał zaledwie kilka lat. Fani chętnie komentowali urocze ujęcie, szczególnie zwracając uwagę na księcia Williama, który z zawadiackim uśmiechem w ogrodniczkach bawił się piłką. Nie zabrakło również życzeń, zarówno dla monarchy, jak i dla jego następcy. "Co za piękna fotografia!", "Och, William wygląda tak słodko", "Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla was obu!", "Co za piękne wspomnienie. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca!" - czytamy pod postem.

Niektórzy zwrócili uwagę na to, że na profilu nie pojawiło się zdjęcie Williama z dziećmi, które rok wcześniej udostępniono z okazji Dnia Ojca. "Nie ma nowego zdjęcia księcia Walii z dziećmi...", "Gdzie zdjęcie Williama z dziećmi?". Możliwe, że takie ujęcie pojawi się w późniejszych godzinach. Przypominamy również, że z okazji Dnia Matki opublikowano zdjęcie Kate z pociechami, co wywołało sporą burzę w mediach, o czym przeczytacie TUTAJ. 

Rodzina królewska na balkonieRodzina królewska na balkonie Fot. REUTERS/Hollie Adams

Kogo bardziej lubicie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.