Emocje wzięły górę u króla Karola. Oto co wyznał królowej Camilli

Król Karol III podczas tegorocznych obchodów urodzin był wyjątkowo wzruszony. Ekspertka od ruchu warg odczytała, co powiedział królowej Camilli, gdy jechali powozem.

Za nami tegoroczne obchody Trooping The Colour, czyli uroczystość w Wielkiej Brytanii, podczas której świętowane są urodziny monarchy. W tym roku wzbudziła wyjątkowo wiele emocji, z powodu pojawienia się księżnej Kate. Dzień wcześniej żona księcia Williama, która obecnie przechodzi chemioterapię z powodu nowotworu, poinformowała, że będzie obecna na wydarzeniu. To jej pierwsze publiczne wystąpienie od wielu miesięcy. U króla Karola III również zdiagnozowano nowotwór, jednak z obowiązków wycofał się jedynie częściowo. Nie zabrakło go oczywiście podczas Trooping The Colour. Król nie potrafił ukryć wzruszenia.

Zobacz wideo Londyn przed koronacją. Ale się działo!

Co powiedział król Karol III do królowej Camilli podczas Trooping The Colour?

W tym roku z powodu choroby król Karol III wyłamał się z tradycji i na wydarzenie przyjechał powozem, a nie konno. Monarcha z uśmiechem pozdrawiał poddanych, którzy zgromadzili się pod Pałacem Buckingham, aby okazać wsparcie całej rodzinie królewskiej. Podczas przejażdżki można było dostrzec, że król rozmawia z żoną. Jak przeanalizowała ekspertka od ruchu warg Nicola Hinckley dla mirror.co.uk, w pewnym momencie powiedział:

Och, nie wiem dlaczego, chce mi się płakać

- wyznał. Pod koniec parady wojskowej również było widać, że królowi trudno było powstrzymać łzy. 

Rodzina królewska pojawiła się na balkonie Pałacu Buckingham

Momentem, na który wszyscy czekają, jest pojawienie się na balkonie Pałacu Buckingham całej rodziny królewskiej. Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest pokaz Royal Air Force w hołdzie królowi, który świętował swoje 75. urodziny. Członkowie monarchii podziwiają przelot z balkonu. Nie da się ukryć, że w tym roku wszyscy patrzyli na księżną Kate. O opinię na temat zachowania Middleton zapytaliśmy ekspertkę od mowy ciała, Darię Domaradzką-Guzik. - Klasyczna elegancja w ubiorze i postawie. Delikatne gesty, swobodny ruch przy wysiadaniu z karety. Serdeczny uśmiech do ludzi obserwujących paradę. Jednak przy większym zbliżeniu i sprawnej obserwacji można dostrzec lekko opuszczone kąciki oczu i ust, co często bywa jednym z wielu sygnałów smutku - powiedziała w rozmowie z Plotkiem. Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Interesujesz się życiem rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.