Uroczy gest księżniczki Charlotte i księżnej Kate. Tak podkreśliły łączącą je więź

Księżna Kate po półrocznej nieobecności pojawiła się na urodzinowej paradzie na cześć króla Karola III. Na ten moment czekał cały świat. Żona księcia Williama zachwyciła w prostej stylizacji. Księżna Kate w wyjątkowy spodób podkreśliła swoją wieź z córką.

Księżna Kate od miesięcy nie była widziana publicznie. W marcu poinformowała, że choruje na raka i przechodzi chemioterapię, dlatego musiała zrezygnować z pełnienia oficjalnych obowiązków i skupić się na zdrowiu. 14 czerwca opublikowała oświadczenie, w którym poinformowała, że nadal jest w trakcie leczenia, ale weźmie udział w paradzie Trooping the Colour, która organizowana jest na cześć króla Karola III.  "Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie urodzinowej króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję, że dołączę do kilku publicznych przedsięwzięć w okresie letnim" - napisała. Jak zapowiedziała, tak zrobiła i wraz z dziećmi pojawiła się na wydarzeniu. Fotografie księżnej momentalnie obiegły media. Trudno się dziwić temu poruszeniu, to jej pierwsze publiczne wyjście po półrocznej przerwie. Jeden z brytyjskich tabloidów zwrócił uwagę na wzruszający moment między księżną Kate, a jej córką księżniczką Charlotte.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o stylu księżnej Kate. "Wzorowy". Ma jednak jedno "ale"

Księżna Kate i księżniczka Charlotte tak podkreśliły łączącą je więź

Księżna Kate jest uwielbiana przez poddanych i fanów na całym świecie. Wszyscy z zapartym tchem wyczekiwali jej powrotu do życia publicznego. Kiedy zdecydowała się na udział w paradzie Trooping the Colour w napięciu oczekiwano na pierwsze zdjęcia z tego wydarzenia. Księżna zachwyciła w eleganckiej stylizacji i uśmiechnięta pozowała do zdjęć, ale zwrócono uwagę na jej oczy, które zdradziły prawdziwe emocje.

Bez wątpienia pierwsze publiczne wyjście po tak długie przerwie było dla niej dużym wyzwaniem. Żona księcia Williama miała na sobie tego dnia biały strój z granatowymi elementami, do którego założyła biały kapelusz i diamentowe kolczyki. Stroje księżnej Kate i jej córki księżniczki Charlotte korespondowały ze sobą, co niosło ukryte przesłanie. Granatowy zestaw księżniczki Charlotte był w dokładnie odwrotnej kolorystyce, do stroju jej mamy i był w tym dniu hołdem dla księżnej. Biała lamówka na fartuszku i marynarski kołnierz nawiązywały stylistycznie do kreacji księżnej Kate i podkreślały silną więź łączącą matkę i córkę. Zdjęcie księżnej Kate i księżniczki Charlotte znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Księżna Kate i księżniczka Charlotte zostały także uchwycone w niezwykle czułym momencie. W materiale, który pojawił się na oficjalnym koncie księżnej i księcia Walii na Instagramie widać ujęcie zanim księżna Kate wsiadła ze swoimi dziećmi do karocy. Mama księżniczki Charlotte czule gładzi ją po włosach. Widać, że w ten sposób nie tylko sama rozładowuje stres i napięcie związane z powrotem do publicznego życia, skupiając się na drobnym detalu włosów swojej córki, ale tym samym daje znać Charlotte, że jest blisko i jest dla niej wsparciem. Wspomniany fragment możecie zobaczyć nagraniu poniżej. Podobne gest księżniczka Kate powtórzyła także na balkonie Pałacu Buckingham.

 

Księżna Kate na balkonie Pałacu Buckingham. Wszyscy patrzyli tylko na nią

Księżna Kate wraz z dziećmi księciem Louisem, Księciem Georgem i księżniczką Charlotte pojawiła się na balkonie Palacu Buckingham, gdzie cała rodzina z królem Karolem III na czele mogła oglądać paradę Trooping the Colour. Księżna nie tylko była zainteresowana pokazem samolotów, ale komentowała wydarzenie ze swoim mężem i przez cały czas była uśmiechnięta i rozpromieniona. Wzrok poddanych skupiony był głównie na niej, a żona księcia Williama z całych sił starała się pokazać, że powoli wraca do zdrowia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.