Ekspertka dopatrzyła się szczegółu na aktualnym zdjęciu księżnej Kate. "To dla niej nowe"

Księżna Kate pokazała się na nowym zdjęciu. Ekspertka od mowy ciała zwróciła uwagę na jej wygląd. Przeanalizowała pozę, mimikę oraz ubiór żony księcia Williama.

14 czerwca księżna Kate wydała oświadczenie. Poinformowała o przebiegu leczenia. "Robię duże postępy, ale jak wie każdy, kto przechodzi chemioterapię, są dobre i złe dni. W te złe dni czujesz się słaby, zmęczony i musisz dać swojemu ciału odpocząć. Ale w dobre dni, kiedy czujesz się silniejszy, chcesz jak najlepiej wykorzystać swoje dobre samopoczucie" - czytamy. Oświadczeniu towarzyszyła fotografia księżnej Kate wykonana na łonie natury.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska o księżnej Kate. Skomentowała jej styl

Ekspertka od mowy ciała o księżnej Kate. "Intrygujące połączenie wrażliwości..."

Ekspertka od mowy ciała, Judi James, przeanalizowała dla portalu mirror.co.uk wygląd księżnej Kate na opublikowanej fotografii. Zwróciła uwagę na jej pozę. "Jest tu poczucie zwierzania się publiczności - dwa gesty bariery w postaci złożonych ramion i skrzyżowanych nóg są również nowe dla Kate i sugerują intrygujące połączenie wrażliwości i prywatności z nutą nowo odkrytego rodzaju pewności siebie. Jej ramiona są lekko złożone w pozie, która jest często przyjmowana przez profesjonalistów, aby zasugerować autorytet" - przekazała. Ekspertka zauważyła także zmiany w mimice Kate Middleton. "Jej uśmiech zdradza podobny sentyment. Nie jest to jej zwykły, idealny królewski uśmiech. Z zamkniętymi ustami sugeruje spokojne, pogodne szczęście, które jest wewnętrzne, a nie na pokaz" - dodała.

 

Ekspertka od mowy ciała o ubiorze księżnej Kate. "Wciąż powoli powraca"

Uwadze ekspertki nie umknął ważny szczegół, czyli stylizacja księżnej Kate. Jej zdaniem ubiór symbolizuje powolne wracanie Middleton to obowiązków. "Dżinsy i buty sportowe sprawiają wrażenie, że Kate wciąż powoli powraca do królewskiego życia" - przekazała dla portalu mirror.co.uk. Przypomnijmy, że pierwsze publiczne wystąpienie księżnej Kate nastąpi już 15 czerwca podczas urodzinowej parady monarchy Karola III. Najnowsze zdjęcie króla znajdziecie w galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Wiadomo, ile potrwa leczenie księżnej Kate. We wzruszających słowach dziękuje za wsparcie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.