Wiadomo, ile potrwa leczenie księżnej Kate. We wzruszających słowach dziękuje za wsparcie

Po długim okresie nieobecności księżna Kate wydała oświadczenie w mediach społecznościowych. Już wiadomo, ile potrwa jej leczenie. Podziękowała za wsparcie.

Księżna Kate przez długi czas ukrywała fakt, że choruje. Po kilku miesiącach nieobecności w przestrzeni medialnej Middleton zdecydowała się wygłosić oświadczenie, w którym poinformowała, że zmaga się z nowotworem. Jak było wiadomo, potrzebuje czasu, aby wrócić do pełni sił. 14 czerwca na Instagramie pojawił się wpis, w którym poinformowała o swoim stanie zdrowia.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak mieszkają księżna Kate i książę William

Księżna Kate poinformowała fanów o fazie leczenia

Wielu czekało na ten wpis. Odkąd 22 marca pojawił się filmik księżnej Kate, w którym informowała o chorobie, internauci oczekiwali na kolejne informacje o jej stanie zdrowia. 14 czerwca mogli dowiedzieć się już więcej. W mediach pojawiło się oświadczenie Middleton, w którym poinformowała fanów m.in. o tym, jak długo potrwa jeszcze jej leczenie. Zapowiedziała także udział w uwielbianym przez Brytyjczyków święcie Trooping the Colour. 

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla

- czytamy we wpisie na Instagramie. 

Księżna Kate dziękuje za wyrazy wsparcia. Internauci zachwyceni

Żona następcy brytyjskiego tronu jest wdzięczna za to, jakie wsparcie dostaje od fanów. "Byłam zdumiona wszystkimi miłymi wiadomościami wsparcia w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To znaczy wiele zarówno dla Williama, jak i dla mnie, i pomogło nam obojgu przetrwać trudniejsze chwile. (...) Bardzo dziękuję za wyrozumiałość i wszystkim, którzy tak odważnie podzielili się ze mną swoimi historiami" - dodała w ramach podziękowania księżna Walii. W komentarzach również nie zabrakło wsparcia dla Kate. "Przesyłam ci tyle miłości, abyś z każdym dniem była silniejsza", "Chyba się popłaczę. Z radości i wzruszenia", "Wszyscy o tobie myślimy - przesyłamy ci życzenia dalszego powrotu do zdrowia!" - czytamy pod postem. Zdjęcia księżnej Kate sprzed jej nieobecności znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

 
Kto jest twoją ulubioną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.